Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mernétek kezdő kozmetikuskent...

Mernétek kezdő kozmetikuskent egy kis alaptőkével szalont nyitni egy 40ezer fős varosban? Hogy érdemes elindulni? Valamennyit muszaj kockáztatni ugye?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 10:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze a vírus helyzet után.
2020. nov. 16. 10:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felmérted a terepet elötte,konkurencia,igény STB?
2020. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Bár én nem vagyok kozmetikus, régebben egy max. 6000 fős településen éltem, ahol már volt 2 kozmetikus, ráadásul agglomeráció, és más települések is elég közel vannak, ahol jóval több kozmetikus is van. Ennek ellenére egy harmadik lány is nyitott szalont, elmentem hozzá, és annyira aranyos, és jól végzi a munkáját, hogy amíg ott éltem, csak hozzájártam, mindenkinek dícsértem. Rengetegen jártak hozzá. Szóval szerintem megéri kockáztatni. Én jelenleg fodrásznak, kézápoló- és műkörmösnek, lábápólónak tanulok. Úgy vagyok vele, hogy a szépségiparra mindig lesz kereslet, hiszen haja, bőre, körme mindig lesz az embereknek. Ha szívvel-lélekkel csinálod, minőségi alapanyagokkal, jó munkát végzel, akkor természetesen van értelme belekezdeni. Bár az is igaz, hogy kezdőként lehet érdemesebb lenne inkább egy szalonban elhelyezkedned. Egyik ismerősöm pont ezt csinálja, egy évet lehúzott egy szalonban, szerzett rengeteg tapasztalatot, tett félre pénzt, és majd a járvány után nyit egy saját szalont (így már a vendégköre is meglett).

2020. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!