Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire rugalmas a munkaidőm...

Mennyire rugalmas a munkaidőm gyakornokként egy nagyobb cégnél? Pl Morgan Stanleynél

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek pénzügy gyakornokként a cégnél. Heti 20-25 órában. December elején lesz 3-4 vizsgám, aminek fix időpontja van. Mennyire rugalmas egy ilyen nagyobb cég a munkaidőm kapcsán? El lehet kéredzkedni 1-2 órás vizsgára?

Mik a tapasztalatok?

21L



2020. nov. 16. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A közvetlen főnöködtől függ!


Én nem multi cégnél dolgozom, éppen van három gyakornokom. Bármikor jöhetnek-mehetnek, gyakorlatilag saját maguk osztják be a munkaidejüket. A lényeg, hogy a meló meglegyen. Nyilván a vizsga elsőrendű fontosság!

2020. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia! Igen, én is azt tapasztaltam, hogy általában rugalmas, magadnak oszthatod be a munkaidőd.

Megkérdezhetem esetleg, hogy egy ilyen cég milyen órabérben vesz fel gyakornokokat?

2020. dec. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én a Morgan Stanleynél vagyok pont gyakornok, és idáig teljesen rugalmasak voltak. Holnap pont vizsgázom, és kikértem a mai napot meg a holnap délelőttöt szabadnak. Mikor megkérdeztem annyi választ kaptam, hogy "Természetes. Sok sikert holnap!"
2021. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Director vagyok az MS-nél, 4 gyakornokom volt eddig. Diákszövetkezeten keresztül alkalmazzuk őket, a szerződésükben nincs rögzített munkaidő, így abszolút csapaton belül lehet dönteni a munkabeosztásról. Eddig minden felmerülő igényre rá tudtam nekik bólintani, pedig nagy volt a szórás: 20 órás, 40 órás, felváltva, tömbösített napok, napi 6 óra, amit akarsz. De ez a legtöbb esetben a közvetlen főnöködön és a csapat igényein múlik.
2021. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!