Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyetem mellett gyakornoki...

Aki egyetem mellett gyakornoki munkát vállal annak lesz elég ideje versenyszerű sportolásra?

Figyelt kérdés
Úgy meg nem lehet jó munkát kapni ha nem voltam gyakornok valami multinál

2020. nov. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy ideig vagy-vagy.
2020. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

Nem igazán.


De...miért nem a sportcsapatnál vagy gyakornok, vagy a seregben, ott is van sport részleg.

Sportolhatsz, és aláírják a gyakornoki papírt is.

2020. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mert közgázra járok
2020. nov. 16. 14:01
 4/8 anonim válasza:
50%

3.-ra.


És? A sportcsapatnak nincs könyvelése?

2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden perced iszonyú jól beosztod akkor igen. Az is segít, ha nincs párkapcsolatod és a barátaidat is sokat hanyagolod majd.
2020. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xswerdy ***** válasza:
100%

és az mennyit segítene a kérdezőn, ha a sportegyesületnél lenne könyvelő gyakornok? Attól ugyan annyi ideje elmenne a gyakornoki munkára, és ugyan úgy nem tudná azt az edzésekkel összeegyeztetni.


Amúgy valószínűleg egy sportegyesületnek egy könyvelő iroda könyvel, szóval jó eséllyel nincs saját könyvelés. Meg a könyvelés a közgazdaságtannak csak egy kis része, lehet, hogy egész más típusú gyakornoki feladatot keres.


De a kérdésre válaszolva: most látod, hogy mennyi idődet veszi el az edzés, tudod, hogy mennyi maradna még gyakornokoskodásra, próbálj annak megfelelő óraszámú gyakornoki munkát keresni.

2020. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

6.-nak.


Úgy, hogy aláírnák neki a papírt, de nem kéne bemennie csicskáskodni az irodába. Ahogy anno nek...ismerősöm rokonának. >:)

2020. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam, hogy 8-10 órát gyakornokoskodnék, de legtöbb helyen elvárnak minimum 20 órát


Miért, ha elmegyek egy sportegyesülethez, akkor gondolom nem arra vesznek fel, hogy ott eddzek náluk

2020. nov. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!