Velem van baj??

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkám a korona vírus miatt. Végül egy cégnek a hibája miatt ahova mentem volna dolgozni, fel kellett ajánlania egy másik munkát, amit elvállaltam. Pedig nem erre jelentkeztem. Azóta olyan ideges vagyok, hogy hihetetlen. Nem tetszik ez a munka. Messze is van, kevesebbet is fizet, a rendszer amit használnak túl komplikált, hétfőtől vasárnapig kell dolgozni össze vissza akár 10-12 órában, a bejelentés is cifra. Amikor bennt vagyok nem is eszek egésznap annyira ki vagyok. Hasonló munkaköröm volt, ott nem volt ilyen sok problémám. Ezek mellett a cégnek a cuccai ütött-kopott bóvlik bürokratikus rendszerrel. Valaki azt mondja mondjak fel, pedig kell a pénz de nem éri meg, hogy ennyire stresszeljek viszont tudom, hogy korábbról a korona vírus miatt nehéz új munkát találni. Úgy érzem velem van a baj és hálásnak kéne lennem de nem megy. Úgy érzem bármi mást elvállalnék csak ne ez legyen :(
2020. nov. 17. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy munkahely váltás után jön rá az ember, hogy valamilyen szempontból mégsem volt jó lépés. Ez természetes, van ilyen.


Ha nem engedheted meg magadnak azt, hogy bizonytalan ideig munka nélkül legyél, akkor ne mondj fel. Viszont nyugodtan keress más munkát, nehéz most, de nem lehetetlen.

2020. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom és próbálkozom kibírni és próbálok másik állást nézni :(

Nem én hagytam ott az előző munkámat de sajnos a korona vírus miatt elkuldtek.

2020. nov. 17. 07:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress bátran, és ha találsz, akkor gondolkozás nélkül lépj, amíg tart a próbaidő, amikor azonnali hatállyal te is indoklás nélkül felmondhatsz. Utána felmondási idő van, ami megnehezíti a váltást, ha nem tekintenek el tőle.


Ha ennyire rosszul érzed magad, semmiképpen ne maradj hosszútávon ott, mert rámegy az egészséged, és amiatt veszted el később a munkádat.

2020. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attól, hogy új munka után nézz? Ha nem adsz magadnak reménysugarat a sötétségben az új munkahely keresésével, akkor mit vársz?
2020. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz?

Egyedulallo vagy, vagy családos?

Férfi vagy nő?

Hány éves?

2020. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 A kérdező munkát keres, nem társat. ;)
2020. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen ebben a témában gyakorin valoszinuleg munkat keresnek az emberek

De nemmindegy h a kérdező 30éves vagy 60 ;)

2020. nov. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!