Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok ez milyen...

Mit gondoltok ez milyen fizetést jelenthet bruttóban?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom ez nem a zsebbefizetős munkahely, így milyen bruttóra számíthat itt az ember? 280-350 között saccolnám



2020. nov. 17. 13:51
1 2
 11/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

Hová is van írva? Az előnyhöz...


Mindemellett a garantált bérminimum nem az alapján jár, hogy az álláshirdetésbe mit írnak bele, hanem az alapján, ami vagy a munkakörhöz hivatalosan kell, vagy ha hivatalosan nem kell, de a cég mégis előírja a saját működési szabályzata alapján.

Sokszor nem adják meg a garntált bémrminimumot, de előírják pl az érettségit. Lehet g...ségnek is hívni, meg lehet annak is, hogy akinek nincs érettségije, az meg se próbáljon fölöslegesen jelentkezni, hiszen úgyis első körben kiszórják. Azaz fölösleges túrától kímélik meg az embert.

2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és én értem, hogy nincs odaírva elvárásnak. Pont azt szeretném kitudakolni, hogy mi alapján tudom eldönteni egy álláshírdetésnél, hogy ott jár e a bérminimum, vagy sem? Ezért kérdeztem, hogy ha pl elvárás a középfokú végzettség az már ezt jelenti-e? De akkor ha jól értem, azért mert a cég (egyik) szabályzata éppen előírja ez még nem garancia rá... Törvényben tételesen fel vannak sorolva a munkakörök amikhez jár?
2020. nov. 18. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!