Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem bírom a csapatmunkát,...

Ha nem bírom a csapatmunkát, nagyon társaságkerülő vagyok, akkor egy szakmával könnyebben boldogulnék az életben, mint egy gazdasági diplomával? Egy multihoz felvennének egyáltalán ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 04:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából van jó pár introvertált ember, aki azért eléggé a figyelem középpontjába került az élete egy pontján. Szóval önmagában nem mondanám azt, hogy könnyebben boldogulnál.

[link]

2020. nov. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy gazdsági diplomával is dolgozhatsz egyedül, meg szakmával is csapatban.
2020. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Egy multinal alapveto a csapatmunka - kezdve azzal, hogy nem szeretik a 'one man army'-kat, mert nehezen helyettesithetoek, potolhatoak, marpedig ez bizony szempont. Nem introvertaltsagrol van itt szo, hanem siman szociopata vagy, utalsz dolgozni, utalsz masokkal egyuttmukodni, a legjobban akkor erezned magad ha akkor dolgozhatnal amikor akarsz es azt, amit akarsz, senki ne szoljon bele. Elmehetnel kutatonak, csak hat ahhoz sokat kell meg tanulni, es nem is igazan fizet jol, meg akkor sem amikor mar vannak eredmenyeid.


Nos, ez igy bizony nehez lesz, a valosag nagyon mas mint az eddigi burokban elt kis eleted ahol apu-anyu mindentol megovott, sosem kellett a komfortzonadbol kilepni, sosem kellett masokhoz alkalmazkodni.

2020. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel ezt a kérdést napi hétszer?
2020. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek üzenném, már többször leírtam ezeknél a kérdéseknél..


Ez az ember aki ezeket a kérdéseket felteszi, nem introvertált. Introvertáltként nagyon is lehet sikeres valaki. Ez az ember orvosi kezelésre szorul a mentális problémáival.

2020. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Nos, ez igy bizony nehez lesz, a valosag nagyon mas mint az eddigi burokban elt kis eleted ahol apu-anyu mindentol megovott, sosem kellett a komfortzonadbol kilepni, sosem kellett masokhoz alkalmazkodni."


Ha fizikai munkát végeznék, pl lennék gázszerelő vagy ilyesmi, akkor egyedül is dolgozhatnék és nem kéne csapathoz alkalmazkodni

Szóval lehet hogy jobb életem lenne, és jobban élvezném a munkát is.

2020. nov. 18. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, akkor az ugyfelekkel kene kommunikalni, a fonokoddel, meg ugy altalaban emberekkel. De amugy is, tok mindegy mit irunk, ugyis csak hajtod a sajat f*szsagodat.


Beteg vagy te, nem csak ugy kicsit introvertalt, menj pszichiaterhez.

2020. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De nincs csapatmunka

Stresszmentesebb és nyugisabb

2020. nov. 18. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj komuvesnek vagy vizvezetek-szerelonek, es ennyi.
2020. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez az ember orvosi kezelésre szorul a mentális problémáival."

Jó, nekem igazából mindegy, válaszoltam a kérdésre. :D

A kérdésből nekem egy hülye introvertált jött le, mivel nem tudja, hogy miről beszélt.


"Ha fizikai munkát végeznék, pl lennék gázszerelő vagy ilyesmi, akkor egyedül is dolgozhatnék és nem kéne csapathoz alkalmazkodni"

Amúgy ez nem igaz. Ha pl. egy házat kell felhúzni, akkor tök mindegy, hogy egyedül dolgozol-e alapból, akkor is alkalmazkodnod kell majd az egyéb szakmunkásokhoz.

Nem húzhatsz fel egyedül egy házat.


"De nincs csapatmunka"

Egyrészt, nagyobb projekteknél mindenképp van.

Másrészt, ha meg akarsz élni, akkor is van. Ha vállalkozó vagy, akkor csak akkor éri meg, ha felépítettél már egy karriert, illetve csapatod van, akikkel együtt dolgozol, ha nincs, akkor éhenhalsz. Ahhoz pedig, hogy felépített karriered legyen, pályakezdőként egy másik, már létező csapatba kell bekapcsolódnod.

2020. nov. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!