Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki ilyen biztosításos...

Van aki ilyen biztosításos cégnél dolgozik 'partner vállalkozóként' és bejött neki?

Figyelt kérdés

Állandóan ilyenek keresnek meg. Már hónapok óta nem frissítettem az önéletrajzom a profession-n, de így is megtalálnak ilyen ajánlatokkal. Mindig ilyen nagyon mézes mázban van becsomagolva és győzködnek, hogy menjek. Nekem eddig ahány ismerősöm ilyen helyen dolgozott az csalódott,elbukott,vagy örült hogy kemény munkával ki tudta hozni 0-ra. Ha nagy ritkán volt is néhány ismerős, aki pozitívan nyilatkozott az ilyesmiről az elején, azok is egy idő után nem beszéltek többet róla és néhány hónappal/évvel később valamilyen 'meglepő' okból kifolyólag már más munkahelyen dolgoztak.

Persze amikor elmegyek egy ilyen céghez ott csak a sikerről meg a végtelen pénzről beszélnek, de én úgy látom, hogy csak kb. az 1% sikeres és ők is csak azért, mert rabszolgaként robotolnak mintha gépek lennének.



2020. nov. 18. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Az értékesítési munkában meg lehet találni ami örömet okoz. Van akinek jó lehetőség az önmegvalósításra. Van aki ezt tudja élvezni és sikeres. Nyilván kell affinitás ahhoz a dologhoz is, amit értékesíteni kell. Jelen esetben a biztosítási termékekhez. Ha bármelyik hiányzik (értékesítésben lévő kihívás szeretet és a termékek elfogadása), akkor nem neked való.


Én nem vagyok olyan sikeres, de szeretem. Jó csapatban dolgozok.

2020. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!