Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lehet ebbe az MLM...

Érdemes lehet ebbe az MLM cégben belépni FreedomXpress?

Figyelt kérdés
Párszor már hívott egy hölgy mondta,hogy nagyon jó lehetőség,de ő nem akarja erőltetni elmondta a feltételeket venni kell egy 50 eurós csomagot amit le lehet vásárolni is ez az induló csomag.De ha többet akarok keresni akkor majd venni kéne egy 30 eurós csomagot meg egy 100 eurós csomagot meg valami autó tököm tudja milyen csomagot.Még azt mondom elsőnek talán azt az 50 eurót befizetném de hogy aztán fizetgessek bele és a végén meg én szálljak ki bukóval,bár elméletileg mindent le lehet vásárolni meg az eurók után sokszorosát fizetik vissza meg léptessek be ide meg oda embereket valami bináris rendszerbe,aztán ha elértem a mittom én milyen csomagot akkor a cég vesz nekem 20000 euróért egy autót vagy ha az nem kell akkor kapok 15000 eurót a számlámra meg 5000 eurót amit le vásárolhatok.Meg,hogy a cég ad külföldi utakat is ha ilyen meg ilyen szintet elérek,meg mondta a hölgy neki is azt mondták vegye meg a jobb csomagot az valami 750EFt elsőre de ugye nem volt pénze rá így indulót vett,de azt mondta neki nem az lényeg,hogy beléptessen mindenáron hanem segíteni szeretne,hogy el tudjak indulni és pénzt keressek azt mondta vannak csomagjai és tud nekem segíteni az 50 eurós csomagot két részletbe kifizethetem neki már küldené a bankszámlaszámot meg csinálná a webirodát,de mondtam,hogy én nem akarok rögtön ekkora fejest ugrani.Szóval szépen hangzanak a pénzek meg utazás meg autó jó is lenne utazás meg pénz de parázok,hogy csak én fogok bukni az egészen.

2020. nov. 18. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
venni kell indulocsomagot = atveres. hajtsd el jo messzire a 'holgyet'.
2020. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

MLM.


Neked is azt kell majd csinálnod amit ez a hölgy veled.


Lukat beszélni az emberek hasába, hogy szálljanak be alád, meg vegyék meg a csomagot, kábítani az embereket az utazás, autó, meg a csillió eurós kifizetések ígéretével.


Ha ez neked fekszene akkor megpróbálhatod, de ha nem vagy ilyen nagy dumás szófosó erős meggyőző képességgel, illetve nincs megfelelően nagy szociális hálód, amit be tudsz áldozni ennek az oltárán, akkor hagyd inkább a francba az egészet, mert csak beteszed a pénzed, aztán sose fogsz annyit keresni belőle, amennyiért a csomagjaikat megvetted.

2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

@19:29


Nem feltétlen átverés, csomó legális MLM működik úgy hogy van kezdő csomag.

De ettől még egy ócska tré biznisz. Előző voltam.

2020. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
MLM = átverés
2020. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

2020ban ezek még működnek?


Úgy értem van aki bedől?

2020. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

[link]


ponzi scheme = pilótajáték

2020. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
érdemes belekezdeni, ha a piramis csúcsán leszel és találsz majd öt hülyét aki talál majd őt hülyét, és az a huszonöt hülye még talál öt hülyét és az a százhuszonöt hülye is talál még öt hülyét és az a hatszázhuszonöt hülye is talál öt hülyét és az háromezeregyszázhuszonöt is.....
2020. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6/


Köszi a cikket elolvasom

2020. nov. 18. 22:17
 9/24 A kérdező kommentje:
A hölgy mesélte hogy az egyik felsőbb fickó mennyi pénzt keresett az időre már nem emlékszem mennyi idő előtt de valami 80 millió forintról beszélt.Meg,hogy igaz ő most kezdte még de ott hagyta a munkahelyét meg a férje is ott fogja hagyni és ezt az üzletet fogják csinálni lehet majd vesznek egy lakókocsit és mivel ezt bárhonnan lehet dolgozni körbe utazzák a földet.Bár ezt én ebben kételkedem,hogy ez meg fog történni amiről álmodozik.Az az igazság engem nem lehet olyan könnyen rábeszélni ezekre az üzletekre,elméletben hiába olyan csábító az állítólagos szabadság és pénz.
2020. nov. 18. 22:20
 10/24 A kérdező kommentje:

egyébként pl ezt a videót kaptam ,olvasom a cikket is amit itt linkeltek nem tudom,hogy erről az úriemberről eshetett e szó ő elméletileg aki nagyon sokat keres.

[link]

Azt is tudom ezek az emberek báránybőrbe bújt mézes mázas farkasok szoktak lenni.

2020. nov. 18. 22:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!