Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lehet ebbe az MLM...

Érdemes lehet ebbe az MLM cégben belépni FreedomXpress?

Figyelt kérdés
Párszor már hívott egy hölgy mondta,hogy nagyon jó lehetőség,de ő nem akarja erőltetni elmondta a feltételeket venni kell egy 50 eurós csomagot amit le lehet vásárolni is ez az induló csomag.De ha többet akarok keresni akkor majd venni kéne egy 30 eurós csomagot meg egy 100 eurós csomagot meg valami autó tököm tudja milyen csomagot.Még azt mondom elsőnek talán azt az 50 eurót befizetném de hogy aztán fizetgessek bele és a végén meg én szálljak ki bukóval,bár elméletileg mindent le lehet vásárolni meg az eurók után sokszorosát fizetik vissza meg léptessek be ide meg oda embereket valami bináris rendszerbe,aztán ha elértem a mittom én milyen csomagot akkor a cég vesz nekem 20000 euróért egy autót vagy ha az nem kell akkor kapok 15000 eurót a számlámra meg 5000 eurót amit le vásárolhatok.Meg,hogy a cég ad külföldi utakat is ha ilyen meg ilyen szintet elérek,meg mondta a hölgy neki is azt mondták vegye meg a jobb csomagot az valami 750EFt elsőre de ugye nem volt pénze rá így indulót vett,de azt mondta neki nem az lényeg,hogy beléptessen mindenáron hanem segíteni szeretne,hogy el tudjak indulni és pénzt keressek azt mondta vannak csomagjai és tud nekem segíteni az 50 eurós csomagot két részletbe kifizethetem neki már küldené a bankszámlaszámot meg csinálná a webirodát,de mondtam,hogy én nem akarok rögtön ekkora fejest ugrani.Szóval szépen hangzanak a pénzek meg utazás meg autó jó is lenne utazás meg pénz de parázok,hogy csak én fogok bukni az egészen.

2020. nov. 18. 19:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De egyébként a régió játék is ilyen hülye,hogy belép ebbe a cégbe?
2020. nov. 19. 00:00
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Néhány tény.


MLM = Mindig Lesz Meló(d) (alias Multi Level Marketing)


Nem keverendő ponzival, a kettő között semmilyen összefüggés / hasonlóság nincs.


A preziben szereplő úr valóban megcsinálta azt, amiről beszél.


Én semmiképpen nem a hölgyhöz csatlakoznék, hanem a preziben levő úrhoz. Ebben az országban, ebben az üzletben ő a legjobb.


Azonban, én nem ehhez a céghez csatlakoznék (így a preziben szereplő úr is kiesik). Olyat választanék, amelyik nagynevű, több mint 20 éve itt van az országban, nagyon komoly infrastruktúrával, kiváló termékekkel, s egyedülálló marketingtervvel rendelkezik. S ott sem mindegy, hogy kit választ az ember a szponzorául...

2020. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12/


A biocom/ökonetben benne vagyok de nem tudom sokan az mlm-ben nem érik el azt a szintet amit eléjük raknak én ezt látom.

2020. nov. 19. 05:38
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

"Nem keverendő ponzival, a kettő között semmilyen összefüggés / hasonlóság nincs."


Ez akkora hazugság hogy leszakad a plafon.

Az MLM-et pont egy hajszálnyi határ választja el a pozni sémától.


A Kairosra nem emlékszünk már?

2020. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Az MLM termékek azért vannak, hogy legális legyen.

Termék nélkül sima piramisjáték, ami illegális lett.

Volt ofőm nagy FLP-s: az ötéves osztálytalálkozónkon előadta, hogy ez micsoda lehetőség, pár hónap és AUDI-val jár majd dolgozni, sőt, korai nyugdíjba megy...

Teltek-múltak az évek, és az ötödikes lányom ofője lett idén.

És ugyanezt a dumát előadta szülői értekezleten :D

Hozzáteszem: még mindig ugyanazzal a szakadt suzuki swift-tel jár.

Az MLM annak jó, aki a (nem feltétlenül rossz, de) túlárazott termékeit megveszed.

2020. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

9: mesélni bármit lehet.... :)


Tudod, mint a horgász horogján az ízletes csali...

2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

12: ez nem tény, hanem egy elfogult vélemény!


MLM = Menjetek Lejmolni Máshová!


Ez rád is vonatkozik, meg az összes beszervezőre! :-)))

2020. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

14: na igen.... egy paraszthajszál!


Termékkel álcázott pilótajáték.

De sosem a termék a lényeges, hanem a hálózatépítés - mondjuk ezt nem is titkolják sokan.

Az a lényeg, hogy legyen sok kezdő lúzer, aki befizeti a részvételi díjat a rendezvényekre, megvegye a kezdőcsomagot... Nem baj, ha hamar kiszáll, a pénztár már csilingelt...

2020. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

#15: na igen, _ez_ egy átlagos MLM-es "karrierje"....


:-)

2020. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

Én totál megértem, hogy 1990-ben volt egy rakás lüke aki bedőlt ezeknek a baromságoknak, hogy pár hónap alatt meggazdagszol abból, hogy semmit sem csinálsz.

De könyörgöm, 2020 van, ráadásul mindenkinek ott van egy olyan eszköz a kezében, ami majdnem minden, eddig ismert tudással felruházza... igen, az internetről beszélek. Elég beírni a cég nevét a googleba, hogy lásd, hogy mekkora lehúzás és értelmetlen majomság az egész. Sőt, bármilyen állításuk igazságtartalmának utánanézhetsz.

De ha nem hiszel az internetnek, akkor is elég lenne körbenézni a tágabb ismerősi közben: hány tucat olyan ismerősöd van, aki valami ehhez hasonló MLM bullshitnek bedőlt? Mennyi lett ezekből milliomos? Na ugye...

2020. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!