Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lehet ebbe az MLM...

Érdemes lehet ebbe az MLM cégben belépni FreedomXpress?

Figyelt kérdés
Párszor már hívott egy hölgy mondta,hogy nagyon jó lehetőség,de ő nem akarja erőltetni elmondta a feltételeket venni kell egy 50 eurós csomagot amit le lehet vásárolni is ez az induló csomag.De ha többet akarok keresni akkor majd venni kéne egy 30 eurós csomagot meg egy 100 eurós csomagot meg valami autó tököm tudja milyen csomagot.Még azt mondom elsőnek talán azt az 50 eurót befizetném de hogy aztán fizetgessek bele és a végén meg én szálljak ki bukóval,bár elméletileg mindent le lehet vásárolni meg az eurók után sokszorosát fizetik vissza meg léptessek be ide meg oda embereket valami bináris rendszerbe,aztán ha elértem a mittom én milyen csomagot akkor a cég vesz nekem 20000 euróért egy autót vagy ha az nem kell akkor kapok 15000 eurót a számlámra meg 5000 eurót amit le vásárolhatok.Meg,hogy a cég ad külföldi utakat is ha ilyen meg ilyen szintet elérek,meg mondta a hölgy neki is azt mondták vegye meg a jobb csomagot az valami 750EFt elsőre de ugye nem volt pénze rá így indulót vett,de azt mondta neki nem az lényeg,hogy beléptessen mindenáron hanem segíteni szeretne,hogy el tudjak indulni és pénzt keressek azt mondta vannak csomagjai és tud nekem segíteni az 50 eurós csomagot két részletbe kifizethetem neki már küldené a bankszámlaszámot meg csinálná a webirodát,de mondtam,hogy én nem akarok rögtön ekkora fejest ugrani.Szóval szépen hangzanak a pénzek meg utazás meg autó jó is lenne utazás meg pénz de parázok,hogy csak én fogok bukni az egészen.

2020. nov. 18. 19:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

@12:42


Ez mindent visz.


A fogatlan hajléktalan külsejű bácsi ruhastóccal a háttérben próbálja eloszlatni a tévhiteket az MLM céggel kapcsolatban, amiben vélhetően benne van. :D

2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%

22: Huhhh! :-DDD Ez még ennél is jobb.... :-D


[link]

2020. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
7%

Hánynom kell, amikor kinézek egy jó csajt, rááll a dologra, beszélgetünk, meghív egy kávéra és kiderül, hogy a végén egy rohadt nagy MLM, amibe belerángat. A dugás reménye így már elszállt, de már taktikát váltottam, végén annyira a bizalmába férkőztem és kiderült, hogy ő sem hisz rohadtul az egészben, csak a férje erőltette (na jó, férjnél is volt :)).

Nevezhetjük ezt a kisember bosszújának, vagy a saját kis MLM-emnek. Sajnálom ezeket az embereket, akiknek az egyszerű kis érzelmi nyomógombjaival el lehet érni, hogy csatlakozzanak. Csak 30 eur, a másiknál csak 99 eur, persze.

2020. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!