Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lenne érdemes...

Milyen munkát lenne érdemes vállalnom, ami mellett lenne időm egy 2 éves szakmunkásképző iskolát megcsinálni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok egyetemen, de büfészakon tanultam és tudom, hogy nem fogok jól fizető munkát találni vele, meg is bántam, hogy ide jöttem. Nem fogok annyit keresni, mint egy IT-s. Pár éve még naiv és gyerekes voltam, de azóta benőtt a fejem lágya és rájöttem, hogy csak a pénz számít. Igazából tele vagyok komplexusokkal és bizonyításvággyal, frusztrált vagyok amiért nem keresek sokat, gazdag akarok lenni és ez egy büfészakos diplomával nem fog menni.

Szóval szeretnék mindenképpen egy szakmát kitanulni, ami piacképes és jól tudok vele keresni. Késöbb szeretnék egyéni vállalkozást indítani.



2020. nov. 19. 01:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Az szerintem kimaradt a kérdésből, hogy estire mennék. Tehát ott délután 15 órakor megkezdődik az oktatás és asszem heti 3 napos
2020. nov. 19. 01:15
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ezt nem mondod komolyan hogy kérdés az hogy hogyan végezz el egy nyomorult szakmunkásképzőt.
2020. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így sehogy szerintem, ezért nem tudom mi értelme az esti suliknak. Aki dolgozik annak nem jó, leginkább olyanok vannak ott akit kidobtak nappaliról. Szerintem valami gyorstalpaló képzéssel jobban jársz, még talán lehet menni ilyenre.
2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem egy piacképes diplomát csinálsz, ha már egyszer csak a pénz számít. Az még véletlenül sem, hogy mit szeretnél csinálni egy életen át és mihez van affinitásod.
2020. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok már nappalira menni csak estire..
2020. nov. 19. 17:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy hogyan végezzem el, hanem hogy hogy talaljak olyan munkát amivel összeegyeztethető az, hogy 15-kor már suliban kell ülnöm..
2020. nov. 19. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen meg van levelező, amellett még könnyebb dolgozni.


#4

2020. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem akarok egyetemre menni, szakmát akarok.
2020. nov. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!