Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik ha valaki egy...

Mi történik ha valaki egy hivatástudatot igénylő munkát vállal anélkül, mivel nincs más, csak a pénzért?

Figyelt kérdés

Például tanár/óvodapegadógus. Ismertek ilyet? Milyen élete van?

Mivel nyelvszakos vagyok, ami őszintén népszerű szak, így nem sok biztos elhelyezkedésem van. Tanítani nem akarok, de ha nem lesz más, rá kell kényszerüljek. Le lehet így élni egy életet? Úgy, hogy utálom a szakmámat, a gyerekeket, csak a fizetésért megyek oda?



2020. nov. 23. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Az én régi általános sulim tele volt ilyen megkeseredett szemét csoroszlyával akik sportot űztek a gyengébb teljesítményű tanulók (többek között én) önbecsülésének lerombolásából, ahelyett hogy segítettek volna. Szívem szerint ezeket a tanárokat max udvaron levelet söprögetni engedném iskola közelébe.
2020. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Emiatt lettek olyanok? Sajnálom! Akkor mit kezdjek egy nyelvszakkal?
2020. nov. 23. 09:40
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mi miatt, de sajnos sorolni tudnám ezeket a tanárokat, akitől én csak a rosszindulatot érzékeltem mindig.
2020. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod a gyerekeket, akkor neee! Életeket tehetsz tönkre, mert a gyermeki lélek nagyon sérülékeny. Inkább menj el könyvelőnek, tanulj mást!
2020. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4, Nyelvszakkal 3-4-es matematika érettségivel lehetek könyvelő?
2020. nov. 23. 10:15
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Persze!
2020. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész egy SSC-be? Ki az a hülye, aki a pénzért menne tanárnak, amikor köztudott, hogy még egy segédmunkásnál/takarítónál is kevesebbet keresnek? Bármelyik SSC fel fog venni nyelvszakos tanárként, főleg ha több nyelven is beszélsz.
2020. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Persze ahogy a gyerekeket megkedveled idővel a szamokat is.

Nem mindegy hol van matekból 3-4esed.

Matek emeleten, vagy alap szinten.

2020. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha most iparkodsz...
2020. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bérszámfejtő jobb.

HRes

2020. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!