Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnátok ezt a munkát?

Bevállalnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Értékesítés meglévő bázisból. Olyanokat kell hívni akik érdeklődnek x termékre ill hírlevélre feliratkoztak.


Viszont a fizetés az minimálbér+ jutalék ( értékesített termékek 10%-a) 2-3 terméket kellene egy nap értékesíteni.


A minimálbér az ahogy nézem a 8 órás az ~107 ezer ft.



2020. nov. 24. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért kizárt.


"Olyanokat kell hívni akik érdeklődnek x termékre ill hírlevélre feliratkoztak."


Ezzel kapcsolatban nekem erős fenntartásaim vannak. Egyszer hozzám is oda jött az utcán egy kiscsaj, és ilyen halál sehova sem vezető bullshit kérdéseket tett fel, majd a nevem és telefonszámom akarta elkérni az egészhez. Ezt én nem adtam meg, de gyanítom ha megtettem volna, én is felkerültem volna egy ki tudja milyen "akik érdeklődnek x termékre ill hírlevélre feliratkoztak" adatbázisba....

2020. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús nagyon ez az egész és nevetségesen alacsony a bérezés
2020. nov. 24. 10:08
 4/13 A kérdező kommentje:

Most ilyen " online oktatáson vagyok" de önmagában is a résztvevők nagyon buták...


Oktató videó kb mintha a 3 éves keresztfiam venné fel...

2020. nov. 24. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kizárt
2020. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond a cégről. Egyébként ezek a munkák tényleg a legalja.
2020. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen :/ azt hittem legalább valami korrekt,de a résztvevőkön is látszik nagyon buták / tényleg gyes mellé kell nekik a kiegészítés ami jó lehet ha nem értékesít.


+ A szombati napokon ha dolgozol akkor csak a jutalékod lesz HA lesz...

2020. nov. 24. 10:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember aki hajlandó csak jutalékért szombaton dolgozni?
2020. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Képzeld el van... Nem tudom mit gondolnak :/ annyira buzgó mócsing módjára jelentkeztek... Aztán a " hr"es meg mondja buksi simivel " nagyra értékeljük akik az első héten dolgozni akarnak" 🙄🙄🙄
2020. nov. 24. 10:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt. Azokat az embereket veszik fel ide, akik sehova nem kellenek, viszont naívan beveszik az MLM-es/otthoni munkás értékesítő kiírásokat facebook csoportokban, amik ráadásul kimásolt sablonszövegek és a többségük írni sem tud.


Messziről kerüld el őket, a többiekre meg hagyd rá a dolgot.

2020. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!