Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kormányhivataloknál szokott...

Kormányhivataloknál szokott lenni a dolgozóknak karácsonyi pénz? Kb. mekkora összeg?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgozol, miért nem kérdezel rá a munkatársaidnàl, hogy van nálatok az évvége?
2020. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg kormányhivatalban dolgoztam járási szinten, kaptam 20ezer ftot persze utalványban. Véletlen se készpénzben. De amikor eltörölték az Erzsébet utalványt akkor lett kp.
2020. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg Erzsébet kártya volt, akkor 25 ezret kaptunk, tavaly Szép kártyára kaptunk először 25 ezret, aztán a karácsonyi ünnepségen bejelentették, hogy még 100 ezret adnak. De hogy idén mennyit adnak vagy egyáltalán lesz-e, azt nem tudom.
2020. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szokott, amikor ott dolgoztam a "régi" dolgozóknak járt kormánypárti városban egy kb. 100e körüli összeg. Szerintem ez most is megvan.
2020. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!