Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a vírus miatt...

Szerintetek a vírus miatt most mennyien kezdtek el informatikát, programozást, webfejlesztést, grafikát tanulni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem hogy sokkal többen mint előtte.
2020. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem jó a kérdés. Úgy kéne megfogalmaznod, hogy:

"Szerintetek most a korlátozás alatt kezdjek el informatikát, programozást, webfejlesztést, grafikát tanulni?"

Aztán tudnám írni, hogy IGEN! Szuper ötlet!

2020. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Minimum 8000-rel többen, akik az újratervezés tréninget végigvitték, ezek egy része ment a második körre is
2020. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as mi az az Újratervezés tréning?
2020. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Újratervezés program:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdeni sokan elkezdték
2020. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sok ismerosom szeretett volna elkezdeni programozni. En elmeseltem nekik, hogy milyem egy atlagos nap es hogy kb mennyi munka beletanulni. Nem baj hogy nehez, ok szeretnenek jobban keresni, bele vagnak! Kezdesnek altalaban atkuldok 5-10 konyet es par oktatast nekik. De eleg mara kifutnak a lelkesedesbol.
2020. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, hogy igen sokan elkezdték (munkanélküliek, parázó vagy elkeseredett emberek), nemcsak az újrakezdés programban. Aztán sokan fel is adták, mert elég kemény világ, rengeteget kel tanulni.
2020. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tünetekről még nem hallottam, hogy valaki programozni kezdene a vírus miatt. Inkább a szaglás és az ízérzék elvesztése jellemző, emellett súlyos légúti tünetek is előfordulhatnak.
2020. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!