Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legnagyobb szakmai...

Melyik a legnagyobb szakmai kudarca? Pénzügyesként/könyvelőként/kontrollerként milyen választ lehet adni egy ilyen típusú állásinterjú kérdésre?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem ilyenre.

Nálam igaz is lenne, mert nem emlékszek a rossz dolgokra, de ezt nem tenném hozzá.

2020. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem emlékszem nagy dolgokra.

Max olyan volt, hogy megcsúsztam egy határidővel, de túl sok problémát nem okozott, mivel jeleztem az illetékeseknek, hogy csúszás várható és tudomásul vették. Nem tudom, hogy mekkora hibára/kudarcra gondol a kérdést feltevő ilyen esetben. Akár ez is lehet egy kudarcélmény

2020. nov. 25. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Muszáj rizsázni mert a kis HR-es csajsziknak ott van a tankönyvében, hogy mi az ideális jelölt válasza erre a kérdésre. Sztem valami piti dolgot kamuzz be, hogy egyszer félreküldtül egy emailt és hogy nagyon ciki volt, vagy az, még jobb talán azt mondani, hogy az hogy egy olyan helyen maradtál sokáig ahol nem kaptál megbecsülést és nem tudtál szakmailag fejlődni.
2020. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!