Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elvégezni egy anyaköny...

Érdemes elvégezni egy anyakönyvvezetői tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet vele elhelyezkedni, és mennyit keresnek az anyakönyvvezetők nettóban? Érdekelne maga a szakma, de épp egy nagyon alulfizetett pályát szeretnék elhagyni, ezért fontos lenne, hogy a választott másik irány (ebben az esetben az anyakönyvv.) megérje anyagilag a váltást.

2020. nov. 25. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Uuu szerintem nem fogja megérni.


Én nekem igazgatásszervező diplomám van lehetnék anyakönyvvezető ezzel de ugyanúgy közszférás bér jellemző rá. Ha a pénz miatt váltasz ne ezt válaszd semmi esetre se.


Egyébként mi az a szakma amiből váltani akarsz?

2020. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tanár vagyok, humán tárgyakat tanítok. Tehát a havi 140-nél jelenleg minden jobbnak tűnik...
2020. nov. 25. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni de ott is ez a szint van. Önkormányzatnal se keresel jobban.. nekem 130 volt a fizum aztán átnyargaltam a versenyszferaba.
2020. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem túl indiszkrét így névtelenül, most a versenyszférán belül mit dolgozol?
2020. nov. 25. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, ugyan úgy közszféra, nagyjából ugyan annyi lenne ott is a fizetés
2020. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszerző vagyok, levelezőn végzem az ellátási lánc menedzsment mestert, még nincs meg de már felvettek ilyen pozícióra. Ez elég kapós, a logisztika egy jól menő rész én úgy látom.


De az IT is az.

2020. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulj az angol mellé egy másik nyelvet, és menj el egy multihoz, de ha jól tudsz angolul, még így se esélytelen a multi.
2020. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem tanári végzettséggel is bátran pályázz versenyszferas melokat. Bombázd őket és kész. Nekem mondom köziges diplomám van és felvettek simán beszerzőnek. :) Sok sikert
2020. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!