Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor közöljem a főnökömmel...

Mikor közöljem a főnökömmel hogy a közel jövőben föl fogok mondani?

Figyelt kérdés

3-5 hónap múlva tervezek munkahelyet váltani. (IT, Fejelsztés)

Azon gondolkodok hogy jelezzem most a főnökömnek hogy kezdjenek el a helyemre keresni valakit? Vagy csak akkor amikor beadom a fölmondást.


2020. nov. 27. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Most (~4 hónappal leőtte)
2 hónappal a felmondás beadása előtt
Amikor beadom a fölmondási papírt
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Naná, hogy csak amikor beadod a felmondást!
2020. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
eszedbe ne jusson
2020. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is azt tudom javasolni, hogy a lehető legkésőbb. Kitolnak veled különben. Mindenki mindenféle hiányt rád fog vasalni. Lehet még továbbképzésből is kimaradsz
2020. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké.

Erre nem gondoltam, Első munkahelyem révén még nincs ilyen tapasztalatom. Nekem kicsit úgy tűnik hogy ezzel fölégetem magam mögött a hidat, mert nehéz helyzetbe hozom a főnököm.

Egyértelmű a válaszotok.

2020. nov. 27. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha megvan az új munkahely, és az biztos.
2020. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra van a felmondási idő. Ha nagyon jó arc akarsz lenni, 30 napos felmondás esetén vállhatsz közös megegyezéssel valamivel többet, ha alapból két hónap, akkor meg oldják meg.
2020. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Majd elég megtudnia a felmondásodkor. Hülyeség lenne majd félévvel előtte szólni, mert jó eséllyel szét fognak szivatni, aztán ha nem lesz belőle semmi, akkor meg közröhej tárgya leszel. Ja és munkatársaknak se szabad erről beszélni, mert hátba fognak szúrni és a főnököd előbb tudni fogja, hogy el akarsz menni, mint szeretnéd.

Szóval ne csessz ki magaddal, ott a felmondási idő, találjon 30-60 nap alatt embert.

2020. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen ha ezt szóban közlöd, onnantól úgy fognak kezelni mintha már fel is mondtál volna kb. Nem biztos hogy az jó lenne neked....
2020. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az új állás

A kollégáidnak se mondd,hogy váltani akarsz.

2020. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!