Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Norvégiában mennyit keres egy...

Norvégiában mennyit keres egy kamionsofőr?

Figyelt kérdés

Olyantól kérdezném, aki biztos forrásból hallott már róla, vagy esetleg ott van személyes tapasztalata, mert az interneten irreálisan nagy a szórás, nem tűnik nekem hitelesnek. A hagyományos kamionozásra gondoltam, vagy napizós vagy hetelős esetleg.


Csak azért kérdezném, mert Norvégia vagy Finnország között vacilálok, és iszonyat drága a norvég élet megélhetés szempontjából, ha pl a finn fizetés szintjén van akkor jobban megérné finnbe menni.


Köszi a válaszokat



2020. dec. 1. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2 millió lörül.
2020. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de vannak osztrák, német cégek akik ezt járják. Ott megkapod a 3000 eurot.
2020. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az osztrák-német bér, norvég bérnek nagyon kevés lenne, egy 5 éves használt autót norvégiába importálni ilyen 14 ezer euró :D Csak viszonyítás kép. Svájcban is 5000 frank körül vannak a kamionos bérek.
2020. dec. 23. 23:42
 4/4 anonim válasza:
Ha kint akarsz élni, akkor kizárólag ott szabad melót vállalni. Svédbe találkoztam egy srácal, aki hűtővel járja norvég spanyolt. 1-2 éve mondót 5000-6000 eurot. Svéd-Szlovákot (esetleg fin) járom oda vissza, de magánvállalkozóként.
2020. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!