Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság kik keresnek ennyi...

Manapság kik keresnek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Havi nettó 2-5 millió forintot kik keresnek és milyen munkakörben az emberek? Vagy ennyi összeg csak vállalkozással érhető el? Sajnos ahogy tapasztaltam bármilyen szakterület még az IT is megállt maximum 1 milliónál de az már a plafon és nagyon kevesen keresnek annyit viszont úgy gondolom hogy a havi 2 millió már elég ahhoz hogy egy 0-ról induló embernek jusson később hitel nélkül házra meg tőkére de mellette azért tudjon is élni és ne kelljen annyit spórolni tehát nem olyan sok pénz az sem.
2020. dec. 1. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Havi 2 millió elég?

Nem vagy kezdi te se.

Havi 2 millából 2-3 év alatt ház árát összedobod.

Szerencsétlen:D

2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De elég. Havi 2 milliót kik keresnek?
2020. dec. 1. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a havi 1 millió nettót célozd meg, ha az nem elég akkor veled van a baj.

De már eleve az is extrém kihivás szerintem alkalmazottként.

Utána ha ennyi pénzt nem tudsz beosztani javaslok egy önvizsgálatot hol folyik el ez a sok pénz

2020. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Alkalmazottként ritka, kb a bankvezérek keresnek ennyit.


Amúgy az ITs fizetések 1,5M körül állnak meg, azzal már tán egy ilyen szerencsétlen is elkaristolna, mint te. Csak hát ugye eszed nem sok van, csak igényeid.

2020. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Havi 5 milliót befektetők szoktak keresni
2020. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz beosztott, ha ügyes vagy. A baj azzal van, hogy általában átlagos emberek igényelnek ennyit
2020. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahol dolgoztam Angliában cégnél, ott egy magyar férfi, a vezető karbantartó mesélte, hogy a negyvenes fia pl nettó 2,5 milliót keres itt Magyarországon. Valamilyen értékesítési menedzser vagy ilyesmi.


Dolgozott a fia régen az Egis gyógyszergyárnál, ott volt 700-800 ezer a fizetése igaz 10-15 éve (ami akkor többet ért, mint ma ugyanannyi), aztán a Bonafarmnál, ott volt neki 1,5 millió a fizetése és pont a mostanit nem tudom, de valamilyen német precíziós edény gyár, vagy ilyesmi. Ott keres alkalmazottként (igaz felsővezetőként) de nettó 2,5 milliót. Mondom, valamilyen értékesítési menedzser, vagy hasonló. Egy BME-s élelmiszermérnöki és mellette egy MBA (Master of Business Administration) diplomája van.

2020. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marha ritka. Orvosokat, fogorvosokat esetleg el tudom képzelni, akiknek van magán és állami praxisa is.

A többi szektorban alkalmazottként csak legfelsőbb vezetői/menedzseri körökben tudom elképzelni, de az meg 100-ból talán 1, vagy még rosszabb arány.

Azért durva, ha valaki azt gondolja csak ilyen bevétel mellett lehet normálisan megélni itthon. :)

2020. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szint már 1000+ fős cégek MD-inek a fizetése alkalmazottként, néhány igazán kiemelkedő tudású szoftver architekt az alját megkapja, esetleg 1-1 banki főosztályvezető valami igazán fontos helyen. Viszont ezek olyan melók, ami mellett élni nem fogsz, napi 12-18 óra meló simán benne van évtizedekig, mire le tudod aratni a gyümölcseit. Ezek olyan pénzek, amiket már Svájcban sem csak úgy utánad vágnak.
2020. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 millió/hónap az már erősen felsővezetői fizetés nagy cégeknél (értsd, kb az igazgatótanács tagjai).


Mérnökként dolgozom felkapott szektorban, 2 milliót még kisebb vezetői pozíciókban sem adnak, az már inkább középvezetői szint (igen, kivétel létezik, de most az áltagról beszélünk)

2020. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!