Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A junior bér általában hány...

A junior bér általában hány százalékkal kevesebb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez cégenként eltérő, csak úgy nagyságrendileg kérdezem. IT projektmenedzsmentről lenne szó, sok állást nézegettem nagyobb cégeknél. Legtöbb esetben sima PM és junior PM hirdetés is van, nekem még nincs meg a 3-5 év tapasztalatom, így az utóbbi lenne releváns. Hays fizetési listájában benne van a PM fizetés, de a juniorról nem esik szó. Tudnátok segíteni, nagyjából mennyivel kevesebb így a fizetés?


Köszönöm előre is!



2020. dec. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

én pont ez vagyok, egy másik területen voltam, ami később megszűnt, így kényszerből lettem pm


én 600 bruttóval lettem átvéve, de van olyan kollégám aki gyakornokból lett junior pm, ő csak 450et kap


a seniorok 800-900 körül keresnek


szóval nálunk akár a fele is lehet

2020. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ja és telco szektoe
2020. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A PMnél elég nagy a különbség, ez ugyanis pont azt a tapasztalatot jelenti, amivel már egy épkézláb certit meg lehet szerezni. Valóban, 40-50 százalék körül van, bár a senior PMek fizetése kb a csillagos ég.
2020. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Senior PM bruttó 800-al? Na oda se mennék dolgozni az biztos.


Nálunk a Senior PM-ek egy céges graden vannak a Team Managerekkel. 1.2-1.5 bruttó nagyjából.

2020. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

#4


de mellé kapnak korlátlan használatú verdát, ekég komoly kafeteria, plusz juttatásokat


de nyilván nem tudom mindenkiét, biztos van nálunk olyan aki 1m felett keres

2020. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!