Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény megjelölést kérnek...

Bérigény megjelölést kérnek egy webárúház dolgozójaként. A feladatok alapján, honnan induljon a fizetési igényem ?

Figyelt kérdés

Webáruházba beérkező rendelések teljes körű feldolgozása.


Beérkező termékek mennyiségi, minőségi átvétele, betárolása.


Raktár rendjének fenntartása.


Webáruházas feladatokkal kapcsolatos (pl csomagolás, térkitöltő anyag gyártás) teendők elvégzése.


Árukomissiózás társboltok részére.


Árucímkézés, eseti termékcsomagolás.



2020. dec. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
200 nettó
2020. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Jól hangzik a 200 nettó, akár 500 nettót is bemondhatsz simán...


De ez a munka a valóságban nem fog sokkal minimálbér felett fizetni, gyakorlatilag egy mezei betanított munka, nem kell hozzá semmi olyan szaktudás, vagy képesség, amit bárki egy érettségivel ne tanulna meg 1 hét alatt.

2020. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Neked kell tudnod, mennyi kell az életviteledhez. Az a bérigény.


Ha azt akarod kitalálni, hogy mennyit szeretne fizetni neked a cég, akkor sztem a minimálbért írd be... :)

2020. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is webáruházam van, én is kerestem alkalmazottat, katasztrofális volt...


"gyakorlatilag egy mezei betanított munka, nem kell hozzá semmi olyan szaktudás, vagy képesség, amit bárki egy érettségivel ne tanulna meg 1 hét alatt" - Pontosan így van, csak sajnos ezeknek az embereknek a munkához való hozzáállása kimerül a kinti láncdohányzásban, és a benti facebookozásban (azaz 8 órából 2-t dolgoznak).


Nettó 150-ért érdemes lenne elvállalnod - egy hét alatt meg tudod győzni a tulajt, hogy 250-ért marasztaljon (már ha olyan a hozzáállásod).

2020. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg leírni a webáruház szót első körben.
2020. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!