Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakörök, munkahelyek amik...

Munkakörök, munkahelyek amik fizetnek?

Tényleg csak közszférában lehet nem pénzügyi / közgazdász stb. végzettséggel nettó 200 ezer körüli összeget keresni havonta? Más irodai jellegű nem ad annyit? Van egyáltalán olyan munka gyáron / üzemen kívül, ami megad annyit havonta olyannak, akinek nincs menő szakmája?
2020. dec. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Értékesítésben szerintem könnyen lehet találni nettó 200e-s pozíciót.
2020. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hja, plusz jutalék igaz? Akkor mindenki az lenne. Már ha értékesítő alatt nem az üzletekben ülő alkalmazottakat érted, hanem Juli nénit a vonal végén, újfajta biokozmetikumok bemutatásával, és vételre buzdításával.

Hozzátenném még feltételnek, ne (sokat) kelljen emberekkel foglalkozni. Ne ők legyenek a munkám tárgya. Egyáltalán ne...

2020. dec. 2. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hozzátenném még feltételnek, ne (sokat) kelljen emberekkel foglalkozni. Ne ők legyenek a munkám tárgya. Egyáltalán ne..." - Ez tetszik, aranyos, tapasztalatom szerint az ilyen alkalmazottak jól haladnak, mert nem beszélik el az időt, és nem a facebookon üzengetnek :)

"Más irodai jellegű nem ad annyit?" - Szerintem a nettó 200 nem túl nagy elvárás, kérdés mit értesz "irodai jellegű" alatt.

Hová valósi vagy?

2020. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye, megyeszékhelyen dolgozok jelenleg.
2020. dec. 3. 20:10