Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek valós pozíciók? Kiket...

Ezek valós pozíciók? Kiket vesznek fel rá?

Figyelt kérdés

Jelenleg bármit elvállalnék, jelentkeztem kisebb boltokba is eladó/pénztáros pozícióra. Van is benne tapasztalatom, anno diákként dolgoztam ilyet, szóval nem lenne újdonság, meg tudom csinálni. Azonban hiába jelentkezem, egy interjúra se hívnak be, mindig csak annyit kapok, hogy “ezúttal nem önre esett a választásunk”.

Van amúgy egy gazdasági diplomám meg nyelvvizsgám is, gondolom ez már túlképzettnek minősül... vagy nem értem. Bár a jelenlegi helyzetben szerintem a munkaadóknak is el kellene engedni ezt a túlképzett dolgot. Egyszerűen nem tudok dolgozni, mert sehova nem vesznek fel. Rengeteg ilyen helyre jelentkeztem, ahova nem kellek. Pedig nem vagyok hülye gyerek, se fogyatékos. Kiket keresnek ilyen helyekre? Valami legalja 8 osztályos embert, aki után semmit se kell fizetni? Nem jobb nekik is, ha egy normális, tanult ember “képviseli” őket a pénztárba? Vagy ezek nem is létező pozíciók, csak muszáj meghirdetniük?

Tényleg egyszerűen nem tudom mit csináljak. Magasabb helyekre meg szintén nem vesznek fel, ahova kell diploma, onnan ennyi választ se kapok. Ilyenkor mit lehet tenni?!



2020. dec. 2. 12:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Látom neked meg kisebbségi érzésed van a valószínűleg nulla végzettségeddel és az a napod fénypontja, mikor a diplomásokat szidhatod. Nagy taps érte!
2020. dec. 2. 12:26
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem te kezdted el az ízléstelen mocskolódást.


"Kiket keresnek ilyen helyekre? Valami legalja 8 osztályos embert"

2020. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező, nem nyert. 2 diplomám van, sőt, felvételiztetni is szoktam. A diploma önmagában nem kizáró ok egy alacsonyabb végzettséget követelő állasnál, de ha valaki diplomásként a ragokat nem ismeri, az minusz pont. Az arrogancia meg - amit nálad olvashatunk - bármilyen végzettséggel kizáró ok nálunk.


1-es vagyok

2020. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Azért a legalja 8 osztályos embereket sem kell lenézni.

Hatalmas gratula, hogy sikerült a diplomád, de ettől nem lettél több ember, ahogy írod is.

'Legalja eladónak' (értsd az iróniát) azért elmennél...

A fentieken túllépve igen, túlképzett vagy.

2020. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Az állások vlósak, csak sajnos te nem vagy elég jó
2020. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem simán nem felelsz meg az elvárásoknak, fejlődj azokon a területeken amiken gond lehet.
2020. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Te a saját pénzeden tanultál vagy a szüleidén?

Az a baj, hogy hiába vagy a tápláléklánc csúcsán , szarabbul jársz a munkakereséssel meg a gőgös viselkedéseddel, mint akinek 8 osztálya van.

Látszik a megnyilvánulásaidon, hogy az intelligenciát nem osztják a diplomával, csak az arroganciát.

Kérj segítséget a szüleidtől...

2020. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha romlik a közbiztonság nem mindenki kezd el nevetgélni.
2020. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek értékesek és reméljük előbb utóbb akad vmi.
2020. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hinni kell abban, hogy jóra fordul a dolog értéket teremtesz és ez az állapot átmeneti. Nem tehet róla sem te sem más.
2020. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!