Balaton szezonmunka?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire eri meg jovo nyarra?

Illetve milyen kozvetito altal tudnek menni, hol vannak erre “szakosodott” oldalak (amik termeszetesen nem kamuk, abbol van boven)

Pultoskent van tapasztalatom, 3 eve nyarankent egy etteremben dolgoztam pultoskent helyben, de kiprobalnam magam egy mas varosban, mas kozossegben is.

A szallast ilyen hol oldjak meg, milyen korulmenyek kozt?

Tudom, hogy nehez munka, de szerintem van szepsege, es a fizetes sem rossz. Koszonom, ha tapasztaltaitokat megosztjatok!



2020. dec. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Senki sem tudja megmondani, lesz e jövő nyáron szezon.


Btw szexmunkának olvastam. Talán ideje aludni.

2020. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Sztem tömeg lesz nyáron bőven mindenhol


Én is szexmunkának olvastam először 😂

2020. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igaz nincs tapasztalatom, de mint minden másnak, ennek a témának is van szerintem egy halom facebook csoportja. Hogy jövőre mi lesz, azt senki se tudja, de egy biztos a munkaerőpiacon most nagy lesz a verseny a helyekért, mivel rengeteg vendéglátós maradt meló nélkül, valószínűleg a fizuk se lesznek olyan fényesek, mint mondjuk 2019-ben, amikor lasszóval kellett fogni a dolgozókat.
2020. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1,2# ha ez a helyzet marad akkor meg a vegen olyan munka lesz belole:D
2020. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2020ba tavaly voltam lent, a fizetés elég jó volt, hamar is találtam munkát. Jelentkeztem már idénre is, kezdődnek a hirdetések, ugyhogy en is várom a csodát. A szállás nálunk mondjuk értékelhetetlen volt, szerintem ez máshol sincs másképp, de kibírható. Sokat úgy sem leszel ott.
2021. febr. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 válaszoló meg kérdezhetem hogy hogy zajlott ez az egész? Hogy már egyből a munkahelyre kellett menned a cuccaiddal és utánna mondták meg hogy hol lesz a szállás? Vagy hogy zajlott?
2023. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!