Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem válaszolnak emailben...

Miért nem válaszolnak emailben az állásajánlattal kapcsolatban, ha telefonon azt mondják, aktuális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Írtam egy masszázsszalonba recepciós állásra, de nem jött válasz emailben. Másnap felhívtam őket, azt mondták, akutális, persze, nem is tudja, miért nem látták az emailt. Azt mondta, a férje nézi az emaileket, de majd utánanéz.

Ezután se jött válasz, majd írtam még egy emailt, de arra se.


Pedig az nem lehet, hogy elutasítanak, mert még önéletrajzot se küldtem, csak érdeklődtem.



2020. dec. 4. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem az, csak telefonon kisebb az arcuk, nehezebb téged elhajtani. Már meg van a haver a pozira, vagy csak gyűjtik az önéletrajzokat.
2020. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem követik annyira az e-maileket. Lehet a spam mappába került az e-mail-ed?
2020. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!