Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy magasabb...

Mennyit kereshet egy magasabb rangú rendőrtiszt? Pl egy százados, őrnagy vagy egy ezredes?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy utcai rendőr nagyon keveset keres, de egy magasrangú tiszt biztos sokat keres.

2020. dec. 4. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól szervez magát akkor sokat.👅👅
2020. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Te valószinüleg a rendfokozatra gondolsz. A legtöbb esetben nem feltétlen ez határozza, meg hanem az általa betöltött beosztás. A tábornokok már millió felett keresnek például, pont ebből volt nem rég egy nagyobbacska botrány a rendvédelmen belül. Egy magasabb rendfokozatú és beosztású tiszt egyébként kereshet 220-400, akár 500-at is, de ezt tényleg sok dolog befolyásolja.
2020. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%
Elnézést, a 220 az alap tiszti, annál csak többet keres egy magsabb bosztású tiszt.(2-es vagyok)
2020. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%
Igazából beosztás függő, tény én más rendvédelmi szervnél vagyok, de egy altiszt is kereshet 450-500k. Tudás és beosztás függő.
2020. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!