Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáltátok már a MOBROG...

Próbáltátok már a MOBROG fizetett felméréseit? Tesztek kitöltése.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem ad túl sok pénzt, de kíváncsi vagyok, hogy aki próbálta, mennyire elégedett vele. Mikor utalnak, ki lehet-e törölni magad, ha már nem akarod folytatni? Vagy van más tanácsotok, hogy melyik oldalon lehet próbálkozni tesztek kitöltésével, ahol fizetnek is érte?

2020. dec. 10. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam. Másfél év alatt kétszer sikerült elérnem az 1500 Ft-os kifizetési limitet. Ezt viszont mindig, azonnal kifizették Paypal-ra.

Utána nem csináltam tovább. Nem töröltem ki magam, csak nem reagáltam, amikor meghívást kaptam kérdőívre, és valamikor jött egy levél, hogy mivel régóta nem léptem be, a fiókomat 30 napon belül törlik. Gondolom, ez azóta megtörtént.

2020. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évek óta tagjuk vagyok, ritkán küldenek, és akkor is nagyon sokból kirostálnak, viszont ami nagy pozitívum, ha mégis összejön a kifizetési összeg, akkor egy 1 percen belül a számlán is van.
2021. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csalás az egész! Hazug banda. 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Ha mégis dolgozol nekik, dokumentálj minden kitöltött kérdőívet. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon! JTN sokkal jobb.
2022. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Hát túlzásnak találom, hogy a JTN sokkal jobb. Dec-ben töltöttem fél óráig egy kérdőívet, és nem adják oda a pontot érte azóta sem, hiába reklamálom. A másik gond, hogy negyed évbe telik mire kifizetnek, úgy hogy többször kell is szólni érte.
2022. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!