Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allianz vagy OxVxB a jobb...

Allianz vagy OxVxB a jobb választás ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rosszul írtam az o betűs céget de nem engedi rendesen mert nem engedélyezte a név használatot az o😂

Pénzügyi tanácsadó szeretnek lenni melyik a jobb választás hogy vallok azza ? Allianzrol tudom van támogatás a vizsgáig, a tréningek ingyen vannak,vállalkozói kell, a vizsgadijat kell fizetni ?

Az o betusrol semmit csak hogy kell valami vizsga és vállalkozóit kiváltani. Van támogatás ? Tréningek ingyen vannak? Vizsgadijat én fizetem?



2020. dec. 10. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
egyforma rossz mind a kettő, de egyik sem alkalmaz pénzügyi tanácsadókat, csak értékesítőket.
2020. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Jobb ha inkább keresel normális valós munkát.
2020. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

A másik kérdésedre hosszan válaszoltam, de mire megírtam, törölték.


Az alapvető különbség, hogy az allinál csak értékesíteni kell, a másikból meg csak úgy lehet megélni ha te magad is beszervezel értékesítőket. Csótánymunka

2020. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak emberek akik ezt is rosszul csináljak mint az élet sok minden más területét, ahogy vannak rossz orvosok, rossz kőművesek stb, mindenből van jó és rossz, és ugyanígy vannak rossz értékesítők (biztosítási ügyintézők, pénzügyi tanácsadók ki hogy nevezi 🤣) de én ezzel szeretnék foglalkozni szóval légyszíves rendesen válaszoljatok a kérdéseimre a “keress rendes munkát” meg hasonlókra ne pazaroljátok a betűket itt, az eddi normális válaszokat köszönöm!😊
2020. dec. 10. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen tukmáló ügynökmelót úgy lehet "jól" csinálni, mint ahogy valaki jó zsebtolvaj, vagy bérgyilkos.
2020. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Szakmailag inkább az Allianz. Komolyabb céges háttér, jobb képzés.
2020. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Pénzügyi tanácsadó"... persze, így hívják burkoltan a vigécet, aki a 8 általánosával elvégez egy két hetes gyorstalpalót, ami után elindulhat az érettségiző öltönyében buta emberekre UL biztosítást rásózni. Használják még rájuk a "személyi bankár" megnevezést is, ezeken mindig röhögnöm kell.

Az erre szakosodott tolvaj cégek (Quantis, OVB stb.) a legalja. Akkor már inkább az Allianz. Ott is a lehúzós szart kell árulnod, de legalább a cég logója mögé lehet bújni, mert az valamelyest komolyságot sejtet.

2020. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!