Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amelyik cégnél régebben az...

Amelyik cégnél régebben az állásinterjú után megegyeztetek egy részedről nem válaszban, később van lehetőség oda még jelentkezni vagy már gáz és teljesen veszett?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul elutasítottad őket. Nem teljesen veszett, de nyilván nem jó pont.
2020. dec. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség van, persze. Ha szükség van rád akkor felvesznek. Egy próbát megér, vesztenivalód nincs.
2020. dec. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

A normális jelentkezést sokszor nem veszik komolyan.

Amikor már megcsinálják a keveredést, vagy problémát utána muszáj, bár akkor se hiszem, hogy normális módon kezelnének.

Sajnálom, hogy ilyeneken kell gondolkodni és próbálkoznod.

Esély van persze, a munka is változhat a beosztás is.

(Remélem tudtam segíteni a problémád esetében.)

2020. dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Velem is volt olyan hogy visszautasítottam egy helyet, mert mire visszajeleztek egy másik cég jobb ajánlatot adott és oda mentem. Aztán pár hónappal később hívtak hogy mégse akarok-e oda menni.
2020. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Időnként megnézik a motivációt.

Leellenőrzik, megkeresgélik, ha találtak akkor elviszik. 🥺

2020. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így, felvettek, és a legjobb munkahelyem volt.
2020. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi munkahelyem pont ilyen. Felvettek volna, de volt jobb ajánlat. Pár hónappal később én hívtam fel őket, hogy van-e még üresedésük. Volt, kicsivel később munkába is tudtam állni.
2020. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!