Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha úgy érzem,hogy...

Mit tegyek, ha úgy érzem,hogy kevés bérigényt adtam meg? Ha jelzik, hogy felvesznek megtudunk egyezni esetleg nagyobb összegben?

Figyelt kérdés
Nagyon alul ajánlottam szerintem.
2020. dec. 21. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez a vonat már elment.
2020. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért adtál meg kevesebbet, hogy téged válasszanak. Ha már letoltad a gatyádat, viseld el a következményeit.
2020. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a későbbiek folyamán tudod feljebb tornázni, mi alapján gondolod, hogy nagyon alá lőttél a fizetésnek?

Én is most 200-250e nettót kértem, mert már dolgozni akarok, máshol hasonló pozik is 200-300 között fizetnek csak.

2020. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"későbbiek folyamán tudod feljebb tornázni"

Hát vagy nem.

Sajnos ha alapból nagyon alálősz a bérigényt tekintve, akkor soha az életben nem lesz annál a cégnél már normális fizetésed. Max ha valami nagyon durva pozícióba kerülsz.

2020. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos ha alapból nagyon alálősz a bérigényt tekintve, akkor soha az életben nem lesz annál a cégnél már normális fizetésed. Max ha valami nagyon durva pozícióba kerülsz."


Így van, sokan ezt nem értik meg, hogy eleve beárazzák magukat a bérigényükkel. A munkáltató meg röhög a markában, mert neki bizony minden hónap egy nyeremény.

2020. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kiválasztásnál erős szempont a bérigény. Ha te utólag azt mondod mégis egy 100-assal többet kérsz (most mondtam valamit), akkor "ár-érték" arányban már lehet inkább mást választottak volna és választanak is.

Ettől függetlenül persze meg lehet próbálni és el is lehet utasítani természetesen a lehetőséget. Le lehet ezt jól kommunikálni, de utólag már nem túl szimpatikus húzás ez a munkáltatók szemében semmilyen szinten.

2020. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod jelentkezőként milyen egy benti struktúra, vagy a piaci terület.

Korrekt helyen nem biztos, hogy ez mérvadó.

2020. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!