Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kérdésekre, Excel...

Milyen kérdésekre, Excel feladatokra lehet számítani egy kontrolleri állasinterjún?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz junior kontroller pozícióba egy állásinterjúm. Jelezték, hogy kell majd Excel tesztfeladatokat is megoldani. Van valakinek tippje, hogy milyen típusú feladatokat szoktak kérni, egy kontroller miket szokott használni? Illetve, még miket kérdezhetnek az interjún?


Még ilyen területen nem dolgoztam, nincs tapasztalatom kontrolling területen. Arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek mennyi bért kérhetek, mennyi lehet a reális fizetési igényem (3 év elemzői tapasztalatom van, angol nyelvtudás, pénzügy diploma) Budapesten?


Köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A bérben nem tudok segíteni, de pivot tábla készítés (kimutatás), FKERES, INDEX HOL.VAN függvények ismerete elég alapvető + az is jól jön ha ismersz pár gyorsbillentyűt, excelezni lehet egér nélkül is és az nagyon impresszív.
2020. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkáltató helyében odaadnék a jelentkezőnek egy pártízezer soros adatbázist, és abból kellene kiturkálnia adatokat időre, meg vizualizálni az eredményt, aztán esetleg elmondhatja hogy mit miért csinált. A legtöbb problémát többféleképpen is meg lehet oldani excelben, ezzel a kreatív gondolkodást is mérném. De ez én vagyok. Nem hiszem, hogy VBA-szintű dolgokat fognak elvárni egy junior pozira.


Bérigényt nem tudom... ne pályakezdő bért kérj, mert van 3 év munkatapasztalatod. Br 350-400 körüli fizu lehet reális. De úgyis meg van határozva nekik egy tól-ig határ, ami között lennie kell a fizunak.

2020. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Farkas999 ***** válasza:
51%
Cége válogatja, komolyabb helyeken adatbáziskezelők használata, makrók és VBA is szóba kerülhet, SAP ismerete is felmerülhet. A bérre én is 350-400 körüli számot mondanék.
2020. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!