Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában élők/dolgozók!...

Ausztriában élők/dolgozók! Mennyi pénz kell ahhoz kb hogy valaki kimenjen Ausztriába dolgozni ha a szállást biztosítják? és mennyi az az összeg amiért már megéri kinnt munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Egy hónapig mennyi pénzből lehet kijönni? Mennyivel drágábbak az élelmiszerek?

2020. dec. 26. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha megvan a szállásod, és nem vagy negyigényű, simán kijössz havi 500 eur-ból. De ebben éttermezés, kocsmázás nem nagyon fér bele...
2020. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok étterem és kocsma van nyitva most ott.
2020. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kb 250et költök egy hónapban kajára, bár annyira sokat nem eszem. tízért van telefonom, újabb tizes a wifi, bár azt a szállás intézte, magánemberként úgy tudom drágább. a kiutazás pesttől bécsig kb harminc eur oda-vissza, a bécsi éves tömegközlekedőjegy, ha szükséged van rá, 360 eur.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2: nálunk rengeteg étterem van nyitva, online/telefonon megrendeled a kaját és elmész érte. rengeteg német kollégám lusta főzni, inkább kidob 10-15 eurót egy vacak xarért...
2020. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szezonra szoktam menni.Mivel a szállás kaja ingyen van max 50 eu.Ha nem vendéglátas lenne és csak szállást kapnék ahogy előttem írták 4-500 eu ha önellátó vagy.
2020. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1500 alatt nem gondolom, hogy megéri.
2020. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ismerőseim inkább a határ mellől ingáznak (Sopron,Móvár) úgy Bécsig bezárólag.

Ki kell venni egy szobát vagy egy garzont és így azért még jobban lehet félre rakni. Hazai szolgáltatások ára jóval olcsóbb azért, igaz, hogy a kaja az egál.

További előny, hogy azért innét haza lehet ugrani sűrübben megnézni a családot Barátokat. Sopron felől pl: Budapestig már végig mehetsz pályán.

2020. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!