Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez egy valós álláshirdetés?

Ez egy valós álláshirdetés?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kamu. De egyébként is 2 hónapja adták fel.

Pont nem ilyeneket néznék a helyedben, mert senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz ezekkel fél 1 éven belük.

2021. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem tűnik kamunak. Ha érdekel vedd fel velük a kapcsolatot!
2021. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de a helyesírás és a szerkesztés miatt nem bíznék bennük.
2021. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
NEM. Már korábban ki lett tárgyalva ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..
2021. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ott érdemes elolvasni a 13-as választ.

A sok naiv embert lehúzzák. És akkor még örülhet, hogy csak pénzzel húzzák le és nem az van, hogy eladják külföldön.

2021. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Kamu bizony!


Ez a korábbi (ha csak nem még mindig az a neve) Infinity HR.

Egy kamu "képzést" ajánlanak, ami semmi értelme. Azon kívül, hogy jó nagy pénzzel lehúznak.


Elég sok pert elvesztettek már ennek ügyében. Kifejezetten személyes feketelistázandó cég.


Súlyos tízezreket kifizetsz, találkoztok 4-5 alkalommal, ahol valami oktatás szerűt próbálnak csinálni, csinálnak rólad pár fényképet, amit szintén ki kell fizetned, még egy kamu oklevelet is kapsz, majd leültetnek a gép elé, és a RyanAir NYILVÁNOS felhívására kell interjúra jelentkezned.

Elhitetik veled, hogy márpedig kell ez a lépcsőfok a Ryanair-hez való közvetlen jelentkezés előtt. NEM kell!


Mondjuk én alapból sajnálom azokat, akiknek nincs más lehetőségük, csak a Ryanair-hez, vagy Wizzair-hez jelentkezni.


A Ryanair-es interjú úgy néz ki, hogy a jelentkezők csoportosan meghallgatják egy ténylegesen Ryanair-nél dolgozó, aktív személy előadását, majd kitöltötök egy írásbeli tesztet az elhangzottak alapján, utána az írásbeli alapján eldöntik ki jöhet tovább, ahol van egy szóbeli elbeszélgetés is. Az egész angolul folyik. Utána ha megfeleltél, akkor küldenek e-mailt róla, általában hetente, hogy felvettek, a következő képzésre jelentkezhetsz (ez egy 6 hetes tréning). Ez vagy Bergamo, vagy Frankfurt. Viszont csak a legújabbat fogadhatod el, tehát ha küldenek egy képzési jelentkezést Frankfurt-ba jan.4-én, majd egyet Bergamo-ba jan.11-én, akkor jan.12-én már nem tudod elfogadni a Frankfurti képzést, csak a Bergamoit. Ez is szép pénzmennyiségbe kerül. Hiába kapsz egy kis alamizsnát a Ryanair-től, értelemszerűen semmire sem elég. Valamint vannak egyéb díjak is, amit csak akkor tudsz meg, ha már elfogadtad az ajánlatot a képzésre. Attól a pillanattól kezdve viszont a visszamondásnak kötbére van. Na mindegy.


Viszont semmilyen "előkészítés" nem kell! Minden ilyesmi (a Semmelweis utcai leghirhedtebb) csak átverés, pénzlehúzás.

2021. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem kamu
2021. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!