Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » UX designer - hogy induljak el?

UX designer - hogy induljak el?

Figyelt kérdés
Karriert szeretnék váltani, és az UX designer szakma érdekel. Hogy induljak el? Megcsináltam egy alap HTML és CSS kurzust, most csinálom a Joel Marsh-féle gyorstalpalót (UX Crash Course). Szereztem be olvasnivalókat (Steve Krug, Susan Weinschenk, Jakob Nielsen), ezeket elolvasom szépen. Egyetemen anno voltak pszichológia óráim, ezek is jelentenek némi alapot. De hogyan tovább? Ezek alapján nem hiszem, hogy felvesznek akár csak junior pozira, ugye? Nézegettem, milyen tanfolyamok, képzések vannak, de egyrészt drágák (2-300 ezer szinte mindegyik), és elég rövidek, van, amelyik csak 3-4 hetes, nem tudom, ezekkel mennyit érnék. Valakinek van tapasztalata ilyen szituval?

#designer #uxdesigner
2021. jan. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Menj el dolgozni ilyen helyre. Ömlik a pénz az UX designerekhez, milliós fizuk vannak
2021. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván szeretnék elmenni dolgozni ilyen helyre. :D

De ez nem ilyen egyszerű sajnos, jelen állapotban kvázi semmibe vesznek a nulla tapasztalatommal. Ezért kérdeztem, hogy mit lehet tenni, hogy beinduljon a dolog.

2021. jan. 2. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
azóta mi lett veled?
2021. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!