Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet évi...

Milyen munkával lehet évi nettó 20 millió forintot keresni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 07:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmazottként? Pénzügyi szektor vagy multik, felső vezetőként.
2021. jan. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Magyarországon: nagyobb cégeknél topmenedzser/vezérigazgató

Németországban: szenior mérnök/progamozó/közgazdász

Svájcban: akár szakmunkákkal is, ha jó munkaerő vagy/sokéves tapasztalod van

2021. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Magyarországon.

Az mindegy, hogy vállalkozóként, vagy alkalmazottként...


Ez egy olyan összeg, amit 30-40 éves kor között szinte már irreális elérni?

2021. jan. 3. 07:43
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
#3: NER közeli vállalkozóként nem.
2021. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Jó, de én nyílván nem leszek NER közeli vállalkozó, a politikát hagyjuk a pics@‘ba...
2021. jan. 3. 08:14
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem sértés, de aki ezt gyakori kérdésekről akarja megtudni, annak semmilyennel.
2021. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
#5: Ha vállalkozóként jó kis zsíros állami megrendelésekhez akarsz hozzájutni, pályázatokat megnyerni, akkor nem lehet. Nem kell, hogy te politizálj, csak meg kell ismerkedni azokkal, akik döntenek. Ők politizálnak.
2021. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez lehetetlen mert már az a kategória amihez nem elég a kemény munka hanem szerencse is kell
2021. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Na de ezek a politikához közeli emberek nehogy azt higgyétek, hogy 20 milliókat keresnek évente... A legjelentéktelenebb figurák is, ha már korruptak, akkor évi 100 milliókat zsebelnek be.

20 millióból még egy normális AMG-re sem telik.

Azok az emberek, akik olyan nagyban csinálják hogy a médiába is bekerülnek, azok meg már milliárdokat keresnek évente, ugyebár a legtetején dollárban.

De Mészáros alatt is van 300 kevésbé fontos, jelentéktelenebb korrupt, akik meg csupán forintban keresnek ennyit.

20 millió forint nem sok manapság...

Amerikában mondjuk 60,000 dollár egy elég átlagos fizetés évente.

Még feltétlenül értelmiséginek sem kell hozzá lenni... Persze tudom, hogy ott drágább az élet, stb. stb. nagyon kérem, ezeket a felesleges köröket ne fussa senki.

De mondjuk egy programozó, ha ki tud dolgozni külföldre, ami jelenleg pandémia idején még könnyebb is, az Magyarországon is kereshet ennyit...

Most 20 éves vagyok.

Ha 24 éves koromig szerzek egy BSc IT diplomát, majd csinálok egy MSc-t is levelezőn, de azt úgy hogy mellette már gyakornokoskodom, akkor 30 éves koromig simán felküzdhetem magam egy ilyen fizetésig...

De mi van még?

Pörögjünk!

2021. jan. 3. 08:37
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Igen, irreális elérni 30-40 év között és az alatt, az felett is, hacsak nem egy zsír gazdag családba nem születtél, ahol mindent alád tolna, nulla tudással. Nagyon sokan állom világban éltek, nem tudom de a mai fiatalok agyát teljesen kimosták. Egy kezdő diplomás is kapásból 450 ezrekről álmodik nettóban, miközben 0 tapasztalata van, a mai vezetők meg pislognak nagyokat, hogy mi ez? Mert hogy ők végig járták a ranglétrákat és kemény tanulással, munkával váltak azzá amivé, ma meg a 22 éves gyerek egyből a vezetők bérét akarja, tiszta nevetségesek vagytok.
2021. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!