Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbi -...

Mi a véleményetek az alábbi - feltételezem - munkaerő kölcsönző/közvetítő cégről és/vagy az alábbi email címről a látszat és a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Orange House Kft.

[link]


uj.allas.uj.lehetoseg@gmail.com


Egy nap alatt raktak fel, vagy nyolc álláshirdetést, ami mind különböző területre szól és mind elég jól fizető. Gyári munka nincs közte.

Viszont a hirdetésekből nem derül ki, hogy ki a hirdető, csak a munkakör és a cégek fajtája.

Csupán a fenti email cím az azonos.


Pár hónapja elküldtem az önéletrajzomat, amire jött egy pozitívnak tűnő válasz levél (innen tudom, hogy melyik céghez tartozik az email cím és így a hirdetések), amire én is válaszoltam, és egy kérdést is fel tettem a pozícióvak kapcsolatban. Ennyi. Azóta sem hallottam felőlük.


Mit gondoltok?



2021. jan. 4. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gmailes emailcím teljesen komolytalan.


Az még alapvetően nem baj, hogy nem írják le, kinek hirdetnek, nem szokás.

2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A gmailes cím valóban komolytalan.

Az, hogy pár hónap alatt sem jött érdemi reagálás, még riasztóbb.

Szerintem összegyűjtik az adatokat és eladják jó pénzért. Akár spammereknek, akár statisztikusoknak vagy marketing cégeknek.


A www.e-cegjegyzek.hu szerint 2018 februárjában alapították a céget, ezt figyeljétek, mert vicces lesz, tevékenységi kör:

- Huzaltermék gyártása

- Vasáru-, festék-, üveg-kiskereskedelem

- Munkaközvetítés

- Főtevékenység: Telefoninformáció

A cégjegyzékben szereplő e-mail címük még ker.nagyker kukac gmail.com


Erősen kétséges, hogy tényleg közvetítenek-e munkát.

2021. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!