Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka gyógytornászkén...

Külföldi munka gyógytornászként? (22/L)

Figyelt kérdés
Friss diplomás gyógytornász vagyok (BSC; szóval pontosítsunk oklevélre), és Ausztriában szeretnék dolgozni. Ehhez kérném a segítséget, mert nem igazán boldogulok azzal, hogy PONTOSAN milyen dokumentumok szükségesek, mit kell lefordítattni, nyelvvizsga szükségessége (mivel a vírus miatt valamennyi ideig eltekintenek ettől, de ennek is a részletei ködösek), milyen plusz tanfolyamokat szükségesek (mivel az ottani diploma nem egyenértékű az itthon szerzettel), milyen gyakorlatok, azokból hány óra. Ha esetleg valaki tudna szolgálni pontos, és aktuális információkkal, azért nagyon hálás lennék. Próbáltam már én is érdeklődni az Ausztriai kormány aktuális ügyintézőjétől, de csak egy automatikusan generált választ kaptam, amitől nem lettem okosabb. Előre is köszönöm a segítséget.

2021. jan. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi per óra nálad?
2021. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Alapdiplomával lehetsz egyáltalán gyógytornász?
2021. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem a kérdésre válaszoltok? Ha nem tudsz semmit akkor told el a bringád, ne itt trollkodj, ha nem a kistesóddal
2021. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress Facebookon egy Ausztriaban dolgozo magyarok/ausztriai magyarok csoportot, ott is lehet tudnak segiteni.
2021. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"pontosítsunk oklevélre" :D


A diploma felsőfokú végzettséget, szakmai képesítést, esetleg tudományos fokozatot igazoló okirat, oklevél.

2021. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!