Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy Projekt Szakértő?

Mit csinál egy Projekt Szakértő?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként keresem a helyem, s szembe jött velem egy ilyen pozíció is, és érdekelne, hogy egy projekt szakértőnek milyen feladatai vannak, milyen programokkal dolgozik, milyen ismeretekkel kell rendelkeznie, stb. Bármi hasznos infó érdekel.


Illetve arra is kíváncsi lennék, hogy mennyit keres egy projekt szakértő, mennyi lehet a reális fizetési igénye Budapesten?


Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 5. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Projektmenedzsmenttel foglalkozom egy évtizede a szakterületemen, és tele vagyok jól fizető kliensekkel, de ennek igy kontextus nélkül nincs túl sok értelme. Nyilván az ütemezés, feladatok kiszervezése, szakmai színvonal fenntartása, határidők, reporting, eroforras menedzsment feladatok tartozhatnak ide.
2021. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Annyit írtam volna, mint az első. Ez így kb teljesen megfoghatatlan.

Legalább a hirdetést belinkelhetnéd (nem, nem fogjuk megpályázni előtted)

2021. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, ami az adott job descriptionben van.
2021. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen típusú projektekről lenne szó?


Én KFI területen dolgozom projekt szakértőként, EU-s projektekben.

2021. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Projektmenedzsmenttel foglalkozom, úszok a munkában és a jól fizető ügyfelekben
2021. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom belinkelni, mert már lekerült.


De feladatok közé többek között ezek voltak felsorolva:

-pályázatfigyelés, a pályázatokon való sikeres részvétel elősegítése

-közreműködés a projektek előkészítésében, a részletes tervezés és a végrehajtás folyamatában

-elemzések, kimutatások, prezentációk, előterjesztések, tájékoztatók, beszámolók készítése

-figyelemmel kíséri a projektjelentések elkészítését, nyomon követi a projekthez kapcsolódó megállapodások, szerződések előrehaladását

-részt vesz a külső szerződések előkészítésében, kapcsolat tartás az ellenőrző hatóságokkal

2021. jan. 5. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, hát ezeket csinálja, amiket leírtál.
2021. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: ebből láthatod, hogy mik a feladatok.

Nyilván word/excel/powerpoint/stb. használata alapvető. Plusz esetleg olyan online felületeken kell majd jelentést készíteni, amit a projekt hazai közreműködő szervezete megkíván (eper, imir, emir, stb.)


Nem volt kiírva a cég / intézmény neve?

2021. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A múltkor az egyik kérdésre válaszolva leírtam, hogy az érettségi csak arra bizonyíték, hogy valaki tud írni meg olvasni. Ez a kérdés is ezt igazolja. Oda van írva a hirdetésbe, hogy mit csinál, erre idejön és megkérdezi, mik a feladatok.
2021. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez kb. egy adminisztrátor, aki a projectmanagert támogatja csak.
2021. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!