Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek én már el is...

Szerintetek én már el is felejthetem hogy bárhová is felvesznek?

Figyelt kérdés
Nem irom le hosszasan csak azt hogy 28 eves vagyok és csak érettsegim van ami nem ér semmit. Hogy miért van csak érettsegim? A kormány miatt hogy 2 évenként változtatnak az oktatáson és most például az okj megszűnt korábban meg 21 éves korig lehetett tanulni aztán meg 25 mindey nem iŕom le végig. Egyetemre soha nem jártam mert nincs eleg pontszámom oda meg jobb egy szakma. Soha nem jött össze mai napig és ennek iszom a levét. Sehol se kapok munkát sajnos és tényleg nem tudom mi tévő legyek. Ilyen kétkezi szakmák burkoló vagy villanyszerelő vagy hegesztő nem oktatnak csak nappali iskolarendszerben 3 év alatt.
2021. jan. 5. 19:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
22%

Amíg ilyen felfogás uralkodik az országban, mint amit a kérdező is tanúsít, bármit megtehet a kormány. 30 körüli emberek sokasága, akik agyilag 16 éves szinten vannak!


Nőj már fel!

2021. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek hogy a kormány és az oktatás pocsék, viszont ha jó lenne akkor sem dolgoznál mert nem is akarsz, nem úgy állsz hozzá!

Nem tudtam tovább tanulni, mert beteg szülő gyermeke voltam, sokáig kellett ápolnom, dolgozni sem tudtam emiatt, viszont amikor elhunyt az ápolt személy szinte azonnal lett munkám! Érettségi és szakma nélkül, és nagyon jól keresek.

Ez mind-mind kifogás!!!

2021. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Akkor adjatok cég neveket ahová felvesznek érettsegivel is lehet menni
2021. jan. 6. 10:25
 14/46 anonim ***** válasza:
90%
Jó még én fogok neked cégeket sorolni, vacsorádat ne főzzem meg?
2021. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
21%

28 évesen arra képtelen vagy, hogy felmenj egy álláskereső oldalra és keress magadnak megfelelő állást?

Nem csodálom hogy nincs, mert hihetetlenül lusta vagy!

#12és vagyok, és nőként bárhol megállom a helyem érettségi nélkül is, akkor neked sokkal könnyebb dolgod van!

Irodákba mindig vesznek fel asszisztenst, reptérre is mehetsz ha tudsz angolul, bár ezek után kétlem.

Annyi, de annyi állás lehetőség van, nem hiszem el hogy nem találsz megfelelőt.

Eszem megáll az ilyen "FÉRFIAK ON"!! 🤦🏽‍♀️

2021. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Igen mert én nem találtam lehet én vagyok a vak de hogyha ti tudtok akkor hol van a jó segítség emberek között. Vagy csak hibáztatni kell a másikat de segíteni nem? Én miután 50 ezer helyre beadtam az önéletrajzomat ahová nem kell semmi oda beadják rajtam kivul 300 ezren és miután nem vesznek fel egy jo ideje sehova akkor jön az hogy akkor hogyan tovább? Ezért irtam ki a kérdést.
2021. jan. 6. 10:36
 17/46 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Estin is lesznek képzések.


[link]

2021. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Akkor túl nagyok az igények, kicsit le kellene szállni a magas lóról. Rengeteg gyár van, Bosch-ban havi 250-300.000ft a fizetés, de ez csak egy példa a sok közül. Csak ugye az nem játszik, mert ott dolgozni is kell a pénzért.

Az nem hibaztatás, hanem egy jó tanács hogy ne legyél hisztis pics@! 28 évesen már nem itt kellene tartanod, de hát a mentalitással vannak bajok.

2021. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Milyen mentalitással? Boschba milyen teruleten elhelyezkedni ahova nem kell semmi? Ott b..ta el a kormany hogy a felnott iskolarendszeren beluli kepzeseket korhoz kotottek. Csak akkor tanulhat valaki okj kepzest erettsegi utan nappalin aki elmult 18 de nem mult el 25 éves. Tehát én 24 evesen nappalin villanyszerelőnek tanultam és 25 évesen a második évemben közölték hogy ki kell íratkoznom mert elmultam 25 és nem csinálhattam végig. Pedig lehetne azota már 3 éve szakmám.
2021. jan. 6. 10:51
 20/46 anonim ***** válasza:
Te ostoba kérdező, merre laksz?
2021. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!