Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek én már el is...

Szerintetek én már el is felejthetem hogy bárhová is felvesznek?

Figyelt kérdés
Nem irom le hosszasan csak azt hogy 28 eves vagyok és csak érettsegim van ami nem ér semmit. Hogy miért van csak érettsegim? A kormány miatt hogy 2 évenként változtatnak az oktatáson és most például az okj megszűnt korábban meg 21 éves korig lehetett tanulni aztán meg 25 mindey nem iŕom le végig. Egyetemre soha nem jártam mert nincs eleg pontszámom oda meg jobb egy szakma. Soha nem jött össze mai napig és ennek iszom a levét. Sehol se kapok munkát sajnos és tényleg nem tudom mi tévő legyek. Ilyen kétkezi szakmák burkoló vagy villanyszerelő vagy hegesztő nem oktatnak csak nappali iskolarendszerben 3 év alatt.
2021. jan. 5. 19:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%

Itt fogsz találni:

[link]


Valószínűleg az önéletrajzod sem túl jó, ezt is át kellene szerkeszteni, bár a semmiből elég nehéz...


munkaügyi központok indítanak felnőttképzést.

2021. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

#19

Egy operátor 200.000ft fölött keres a Boschnál, szaktudás nélkül. Miért nem tanultál addig, amíg lehetett? Mert lusta voltál és most 28 évesen legalább van mire/kire fogni ha nem találsz állást. Olyan nincs, hogy nem vizsgázhatsz le, ez baromság! Sőt, szerintem nincs is korhoz kötve.

Késő bánat, előbb kellett volna gondolkodni, és akkor nem lenne az egész világ hibás!!!

2021. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
93%

"korábban meg 21 éves korig lehetett tanulni aztán meg 25 mindey nem iŕom le végig"


Fura, mert én 2 éve mikor jártam esti iskolába (ami egyébként nappalis gimnázium elsősorban) akkor simán 40+os osztálytársaim is voltak több is.

2021. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
2021. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%

nekem kicsit több van, mint egy érettségi, de részben én sem tanultam tovább, mert állandóan változtatnak dolgokon, képzések szűnnek meg, nem vennék fel diákhitelt stb.


De a kérdés az, mihez értesz, miben vagy jó, milyen skilljeid vannak stb. Informatikát tanultam, dolgoztam irodában, be is hívnak ilyen állásokra.

Pl az okj-s végzettségemhez köthető szakmában vagyok pár év tapasztalattal, jó angoltudással és olyan helyekre is behívnak.


Szóval, csak meg kell nézni mid van, miben vagy jó stb.

2021. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Akkor kedves utolso nézzél utána. Korhoz kotottek de mindjart belinkelem nektek.
2021. jan. 6. 11:29
 27/46 anonim ***** válasza:

Még mindíg nem tudjuk hol élsz, milyen munkáid voltak azelőtt.

Linkelgetés helyett inkább az allashidetéseket böngészd és mindenki jobban jár.

2021. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Tudsz olyat mondani plane most amikor teli van munkanelkuliekkel az orszag ahová nem kell semmi es felveszik egybol az embert? Pest megyeben lakok Pesthez közel de ez lényegtelen. Beadtam DHL hez is oneletrajzomat sima rakodonak kezi rakodonak. Onnan sem jeleztek vissza pedig jo fizikumom van. Se telefonon se irasban nem jeleztek. Ilyenkor mar elgondolkodtato hogyha sima rakodoi allasrol sem kap az ember ertesitest hogy kiben van a hiba mert biztos nem a munkakereso emberben.
2021. jan. 6. 11:36
 29/46 anonim ***** válasza:
90%

25 ös vagyok.


most igen, hosszadalmassabb. Van ahonnan 6 hónap múlva jeleztek vissza, de több olyan is, amire 3 hónapja várok hívást, vagy le sem tojnak/elutasítanak.


Viszont jó a fizikumod, az enyém nem, nem tudok ilyen munkát végezni. Sok hely van, ahová kell a fizikum, szóval nem reménytelen. Csak most ez ilyen időszak.

2021. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Istenem! 🤦🏽‍♀️ Én törlöm a kérdést, mert ezt a hisztit már nem bírják az idegeim.
2021. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!