Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Penny Marketben milyen...

A Penny Marketben milyen munkaidőben dolgoznak az eladók?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg annyi hogy ma voltam a hevesi Penny-ben és láttam egy tök helyes pénztároslányt, de nem tudtam szóba elegyedni vele mert ő az egyik pénztárban volt én meg a másiknál álltam sorba. Szóval visszamennék valamelyik nap szerencsét próbálni, de nem tudom mikor fog dolgozni megint. Szóval ha ma délelőtt bent volt akkor ez azt jelenti hogy egész héten délelőttös? Vagy nincs ebben semmilyen rendszer? Pls help, mert tényleg nagyon jól nézett ki :S

2021. jan. 5. 20:15
 1/6 anonim válasza:
100%

Általában úgy működik hogy egyik héten délelöttös a másik héten délutános (8 áraban dolgoznak természetesen). Ha diákmunkás, ők általában csak 4órás műszakban vannak és csak délutánonként(általában), iskola után zárásig heti 1-2 alkalommal.

A Főnökök szinte csak déleött dolgoznak mert akkor jönnek például az áruk is a kamionnal

A műszakvezetők meg össze vissza járnak


Ha diáknak nézett ki akkor jövő héten ugyan akkor menj vásárolni mert az iskolában nem változik az órarend, amennyiben van neki A és B hét is akkor lehet hogyak 2hét múlva találkoztok

2021. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, akkor holnap szerencsét próbálok. Szerintem egyszerű eladó/bolti dolgozó mert diáknak túl idős, főnöknek túl fiatal volt :D
2021. jan. 6. 14:40
 3/6 anonim válasza:
Na? Szerencsével jártál XD?
2021. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen :D

Ma délelőtt visszamentem, bent is volt, megszólítottam, beszélgettünk, cseréltünk elérhetőséget, szerintem kölcsönös a szimpátia :)

2021. jan. 7. 19:50
 5/6 anonim válasza:
Akkor teljes a siker! XD
2021. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De cuki!:)
2021. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!