Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kerülitek el a fogadóir...

Hogyan kerülitek el a fogadóirodák tétkorlátozását?

Figyelt kérdés
Tartok tőle, hogy lekorlátozzák a számlám bet365-ön. 1 hét alatt kb 150 tippet küldtem be és összesen több mint 1 millió ft-ot megforgattam. Ez kiverheti a biztosítékot?

2021. jan. 6. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha folyamatosan nyersz, jön a korlát.


Vagy új személyi, mondjuk családtag beregisztrál vagy fogadótőzsde.

2021. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
oddsportal.com, Top100bookmaker.com
2021. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hookuszpook ***** válasza:
37%
Azért mert sokat forgatsz meg, nem fognak kitiltani. Akkor teszik meg, ha rendszeresen nyersz. Ezt pedig egyszerű tippes fogadással nehéz lesz (vagyis inkább lehetetlen), ezt ők is tudják. Így bátran hagynak játszani akkor is, ha eleinte nyersz, mert tudják, mi lesz a vége... Hogy ki fog örülni 1-2 hónap év múlva. :(
2021. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fogadó iroda kivételével midegyik lekorlátoz ha sokat nyersz, engem a bet365 100 forintra korlátozott le.
2021. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem fogadok. Eddig még bejött.
2021. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy a fizikai kémia tanárom mondta, szerencsejátékból lett házam. 10 évig nem szerencsejátékoztam, és vettem belőle egy házat.

Már én is elmondhatom ezt magamról. :)

2021. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Új reg. Van pár kontaktom hozzá. :)
2021. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld ki azt, hogy nem veszel ki pénzt, csak ha már rengeteg összejött. Már ha ennyire megy a nyerés.
2022. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

6, nekem a matematika professzorom ugyanezt mondta, csak a vége annyiban különbözött, hogy ő kiment Vegasba lapot számolni. :D

Kérdező, ki fogja verni, gondolom azóta megkaptad a banhammert. Regelned kell újat, megvannak rá a módszerek, nem olyan bonyolult, mint amennyire tűnik.

2022. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!