Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen nálatok is elvárás...

Munkahelyen nálatok is elvárás a saját autó saját költségen való használata munkaügyben?

Figyelt kérdés

Nálam nem először fordul elő, most épp 350 km-t kellene autóznom munkaügyben a saját autómmal, saját üzemanyagköltségen, saját autópálya matricával. Egy fillér hozzájárulást nem kapok. Ez rendben is lenne, ha jól meg lennék fizetve, de egyszerű közalkalmazott vagyok, nettó 170eFt-os havi fizetéssel. Így ez a 10.000Ft, amit a munkáltatóm miatt el kell tankolnom, nekem nem épp aprópénz. Ha még ezt ki is fizetnék, még mindig én teszek szívességet, hiszen az saját autóm kopik, amortizálódik ez alatt.

Ha ezt megtagadom, kirúghatnak? A munkaköri leírásomon nincs benne, hogy sofőri feladatokat kell ellátnom. Csak ügyesen megfogalmazva annyi, hogy minden olyan egyéb feladat az enyém, amit a felettesem rám bíz.


2021. jan. 7. 07:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es! Tehát a megrendelőlapon sem az én aláírásom van, nem az én bankszámlámról lett kifizetve, nem az általam megkeresett és apránként megspórolt pénzből... ezt csak álmodtam. Bizonyára így van. Minden kétséget kizáróan jobban tudod ismeretlenül, mint én magam. Hiszen azt is megírtad, hogy nincs 2 (3) éves autóm, és nem ennyit keresek.

Már azt vártam, hogy legközelebb a lakásom tulajdoni lapját, vagy a diplomámat, kéred, mert megállapítod, hogy nincs is.

Hogy mi köze mindennek az eredeti kérdésemhez, azt bizonyára csak te tudod... Már bánom, hogy egyáltalán feltettem. Mert tőled választ nem kapok, csak a rágalmazásaidat kell sorozatosan cáfolnom. Egyben megdöbbent, hogy milyen frusztrált, irigy, rosszindulatú, unatkozó emberek vannak.

További jó rágalmazást, csámcsogást a pénztárcámon és fröcsögést kívánok! Én ebből a továbbiakban nem kérek, nincs több időm, energiám ezzel foglalkozni, a kérdés figyelését kikapcsoltam.

2021. jan. 8. 08:55
 22/22 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik felmondasz
2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!