Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol, német nyelvtudással,...

Angol, német nyelvtudással, IT ismeretekkel, Helpdesk több éves szakmai tapasztalattal mennyire nehéz ma munkát találni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ma? Ma bármivel nehéz. Rengeteg ember elveszítette a munkáját, és mostanság többnyire elbocsátások vannak mint felvételek. Ha helyreáll minden akkor esetleg könnyebb lesz.
2021. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
helpedesken nem nehéz rengeteg hirdetés van, az első nem igazán van képbe magával a szektorral csak általános okosságot ír. Ha akarod segítek szívesen.
2021. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem nehéz, legalábbis Budapesten.
2021. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nekem kell, hanem egy jó barátomnak, és nem is most hanem később, csak nagyon gondolkodik a felmondáson, én meg mondtam neki, hogy mielőtt ezt meglépi érdemes körbenézni, hogy utána mennyire nehezen fog munkát találni.

Saját magamból indultam ki, mert én több mint fél év után találtam munkát aktív keresés mellett, bár nem helpdesken.

De megnyugtató, hogy a helpdesken akkor ezek szerint könnyebb. :)

2021. jan. 7. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem mondanék fel, amíg nincs másik meló, de nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehéz ha jól beszél németül és angolul és tapasztalat is van


Főleg mert a helpdesk azért a követelményekhez képest alulfizetett meló és eléggé stresszes is

2021. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindkét nyelvet nagyon jól beszéli, amikor évekkel ezelőtt felvették, jobban beszélt angolul és németül mint az interjúztatói. Az angol az alap, ügyfelekkel angolul beszél, de ha van valamilyen német elintéznivaló, rendszeresen őt kérik meg.
2021. jan. 7. 11:54
 8/8 anonim válasza:
4%
Ládamosóba tudok helyet
2021. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!