Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sikeres állásinterjú után mik...

Sikeres állásinterjú után mik a következő lépések?

Figyelt kérdés

Van olyan eset is,hogy a személyes találkozón közlik,hogy felvettek-e,mert sürgős a munka,vagy minden esetben később fognak visszajelezni?

Ha tegyük fel az állásinterjún közölnék is,hogy felvettek,mi lenne a következő lépés?

Hazamegyek,elküldöm nekik az adatokat,amiket kérnek és mondjuk már másnap mehetek is vissza aláírni a munkaszerződést?

Harmad nap meg kezdhetnék is?

Ez ennyire gyors lenne?

Vagy megállapodunk,hogy pl. 1 hét múlva kezdek? Az interjú hetén meg elintézzük a papírmunkát? Hogyan megy ez? Nem volt még munkám.

Köszönöm szépen!


2021. jan. 8. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ház... mindenhol máshogy zajlik. Én mondjuk nem mennék olyan helyre, ahol SOS már holnap kell ember, mert az sok jót nem sejtet. Komolyabb helyen nem szokás az interjún közölni az eredményt. Nekem a mostani helyemen 2 körös interjú volt, az első után várni kellett kb. 2 hetet a következő körre, utána egy újabbat az eredményre (de nem panaszkodom, mert megérte).

A munkaszerződést sokszor az első megkezdett munkanap írják alá a felek. Ha felvettek, mindent el fognak mondani, hogy mi merre.

2021. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűtlen az,hogy egy normális helyen már másnap munkába kelljen állni. Ergó 1 hetem biztosan van,hét közepén már nem állítanak be arra a két napra,meg lehet egyezni a hétfőben,ha minden jól megy.

Köszönöm szépen

2021. jan. 8. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Van sok hely, ahol kb azonnal lehetne kezdeni. De ha te azt mondod, hogy csak következő héten tudsz kezdeni, ez szerintem sehol nem probléma. Ha mégis, akkor örülj, hogy nem vesznek fel.
2021. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron egyetemistaként mentem gyakornoki pozícióra egy céghez,ott közölték,hogy felvettek és délutánra ott is tartottak már:D

Másnap írtuk a szerződést.

2021. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!