Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A K&H videointerjús előszűrése...

A K&H videointerjús előszűrése után hány nappal jeleznek vissza általában?

Figyelt kérdés
Én kb egy hete küldtem be a videómat egy appon keresztül, ha pozitívan bírálták volna el, akkor már a héten hívtak volna, mert egy hét alatt tuti ránézett valaki, szóval 99,9% hogy ez bukta, csak kiváncsi lennék, hogy akit behívtak, azt hány nap után értesítették.

2021. jan. 9. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem K&H, de finance pozi, nekem volt olyan hogy 1 hónap után hívtak be interjúra, és volt egy SSC-s kezdő pozi, aminél 2 hónappal ! az interjú után szólt a hr-es kislány hogy az interjúztató Zsoltinak nagyon tetszettem, várnak, mikor tudnék kezdeni. Vicc. Legjobb barátom IT, programozó, szintén kezdő, T cég 4 hónappal később hívta föl, a stratup ahol most van pedig 1!..Embertelen.


Mire jelentkeztél amúgy?

2021. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogi pozícióra jelentkeztem. Az azért elég érdekes. Hallottam már olyat, hogy valakit más másnap hívtak, igaz az big4 cég volt.

Ezek szerint cége válogatja, az app szerint jan 30.-ig lehet beküldeni a videókat, lehet csak azután kezdik megnézni őket.

Persze simán lehet, hogy már rég ajánlatot is adtak valakinek és lezavarták az egészet, de legalább még tudok reménykedni.

2021. jan. 11. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
K&h-nál vagyok, nekem 4 nap után telefonáltak, végül egy másik pozit ajánlottak
2021. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem végül elutasítottak, de éreztem is, hogy így lesz. Nem ment jól az interjú.
2021. jan. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!