Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha buszsofőr szeretnék...

Gáz, ha buszsofőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
22/F vagyok, gyerekkori álmom. B-s jogsim van, ahogy nézem kell hozzá a C jogsi is, nem megerősített infó, de állítólag ingyenes képzés is van a Volánnál, amihez a B-s jogsi megléte is elég. Szerintetek ciki buszsofőrnek menni, lenézendő, hogy nincs egyetemi végzettségem, csak egy érettségi, s a leendő buszos D jogsi? Bár egy egyetemet, szakmát pluszban bármikor elvégezhet az ember, egy gyerekkori álomról lemondani szerintem vétek, ráadásul még talán utoljára lenne lehetőségem Ikarust is vezetni. De nyilván azért már felnőtt ember vagyok, nem álmodozó királyfi, lehet lesz olyan, aki lebeszél róla, s azt is elfogadom. Nem tudom van választási lehetőség, hogy helyközi, távolsági, vagy helyi járatra tesznek be. Gondolom ez nem egyéni döntés.
2021. jan. 10. 06:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már csak annyi a kérdés, hogy a troli jogsit érdemes megcsinálni? Oda nem kell a C kategória, ahogy olvastam.
2021. jan. 10. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!