Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvesztettem a munkahelyem a...

Elvesztettem a munkahelyem a járvány alatt, jelentkeztem sok helyre, idáig semmi...más mivel töltötte az idejét, amíg várt a visszajelzésekre? Hasznosan akarom, tölteni ezt az időt, hogy ne hiába teljen el a nap, de a várakozás kikészít. Ötlet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a szakmad

.

2021. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érettségim van csak, vendéglátói környezetben akartam dolgozni, de kitört a járvány, azóta nem tudom merre tervezzem a jövőt...
2021. jan. 11. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor valami jó kis OKJ esetleg. Nő vagy vagy férfi? És mi az érdeklődési köröd?
2021. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Takaríts! Tanulj idegen-nyelvet. Kertészkedj. Fuss. Gépezz. Tervezz.
2021. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Takarításban nagyon nagy pénz van most. Százezreket raknak zsebre a takarítók, illetve a szépségiparba is ömlik a pénz. Manapság Mo-n csak az nem lesz milliomos aki nem akar az lenni
2021. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Tanulni! Bármit, de főként nyelvet, mert anélkül soha nem lesz munkád, még a vendéglátóiparban sem. De rengeteg akár ingyen is elvégezhető online képzés van, ami komoly papírt ugyan nem ad, de ismeretet igen.

Sima érettségivel soha nem lesz olyan állásod, amiből meg tudsz élni. Mindenképpen képzeni kell magad!

2021. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
tanulj
2021. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Sima érettségivel 3 műszak gyár vagy közmunka van.
2021. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as válaszolónak. Te egy jó nagy ba..om vagy. Mi az érettségivel közmunka? a 8 általános és az érettségi között csupán 4 év tanulás a különbség. azt a 4 évet meg fizessék meg és n egy 8 általános munkát végezzen az ember.
2021. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mi az érettségivel közmunka?"


Én kettő egyetemi diplomával 2019ben 6 hónapot közmunkáztam. És BŐVEN nem voltam egyedül ezzel a közmunkások közt.

Érettségi..... annyi érettségis közmunkás volt mint a dög.

2021. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!