Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen rosszak a fizetések?

Miért ilyen rosszak a fizetések?

Figyelt kérdés
Rengetek helyre beadtam az önéletrajzomat meg voltam állásinterjúkon és azt tapasztalom hogy a jobb fizetésű munkákra ami pl. nettó 400 ezertől kezdődik sose veszik fel úgymond az utcáról jött embereket hanem azokat inkább hátszelesek kapják meg. Na most az átlag meg elégedjeb meg mert én is annyit kapok nettó 250 ezer körüli fizetéssel és ha nem tetszik akkor mehetek mivel van sok jelentkező pláne a mostani helyzetben. A problémám az hogy ennyiből se autót se házat soha a büd@s életbe nem fogok tudni venni és még hitelt sem nagyon adnak. Lassan közeledek a 30 felé és a szüleim és mióta megszülettem nem gazdagok és sosem támogattak tehát mindent a 0-ról épitettem fel de hiába gyujtok vagy rakok felre már 5 éve akkor is mire elérek egy jelentős szinten bőven átlépem a 40 éves kort is akár vagy felettit.
2021. jan. 13. 22:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
#6 Ki mondta hogy 70 milliós kertes házat egyedül, kezdő fizetésből venned kell?
2021. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindenki megkapna nettó 400 ezret, akkor mindjárt csak annyit érne, mint most a 250. A 70 milliós házad mindjárt 130 millás lenne. Ezt pont egy pénzügyesnek kell magyarázni...


Persze értem hogy nem mindenkinek hanem kimondottan neked kellene 400-at keresni, de vajon miért is emelkedsz ki a 250-es tömegből? Talán van valami ami miatt neked JÁR a 70 millás ház pest megyében?

2021. jan. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%
Úgy vegyél ahogyan münchen mellett veszel a kezdő fizetésből házat:)
2021. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj, vagy külföld.
2021. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Ordít a kisebbségi komplexus a kérdésedből. Nettó 400 ezres pozibol több száz betöltetlen van, ami "utcáról jött" emberekre vár. Pénzügyesként azért többet várna az ember.
2021. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%

Sosem értettem ezt a huszonévesen egyedülállóként házvásárlást. A világ legjobb gazdasági helyzetű országaiban is nonszensz ötlet. 700k felett keresek egy átlag hónapban, ráadásul azért már az elmúlt 6-7 év hasonló vagy épp jobb volt, de így is örülök a kis belvároshoz közeli panelomnak, mert ezt tök egyedül is ki tudtam fizetni.

70 milliós családi házat az vesz, akinek már van egy gyereke, készülőben a második és szeretnének nagyobb teret, meg van egy eladható tehermentes ingatlanja. Nem pedig indulásképpen, egyetemről kiesve. Bár a fogalmazásod alapján inkább OKJ lesz az a végzettség.

2021. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%
16-os, DEHÁT AZ JÁÁÁR!!!!-így vannak vele a tanulatlan, 0 tapasztalattal dolgozó huszonéves kisgyerekek.
2021. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

"mióta megszülettem nem gazdagok és sosem támogattak tehát mindent a 0-ról épitettem fel de hiába gyujtok vagy rakok felre már 5 éve akkor is mire elérek egy jelentős szinten bőven átlépem a 40 éves kort is akár vagy felettit."


Mint a legtöbb ember ebben az országban? Nem különleges az eseted, ezzel a szakmával (mindig keresik) meg még jobb is, mint az átlag.

2021. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Úgy vegyél 70 milliós családi házat, hogy házasodj össze valakivel, és vegyetek fel hitelt. Viszonylag ritka dolog, hogy egyedülálló emberek vegyenek CSALÁDI házat maguknak. De hogy ezt te pénzügyesként nem látod át, én meg mérnökként excelezek, hogy mennyi önerő után érné meg, és milyen lakásba vagy házba kellene költöznöm...
2021. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%

" Viszonylag ritka dolog, hogy egyedülálló emberek vegyenek CSALÁDI házat maguknak."


pont ma olvastam egy nőcskénél, hogy ezt elvárja XD

2021. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!